Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidéztem egy szellemet és...

Megidéztem egy szellemet és azóta a feje tetejére állt az életem nem tudom magamról lerázni folyton árt nekem mitévő legyek?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek
2010. dec. 9. 02:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Milyen szellemet idéztél meg? Miket szokott csinálni?
2010. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Legjobb :


Utolsó, neked vmi gyertyát termelő céged van? :D

2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha reinkarnácio van, hogyan lehet megidézni valakit, hiszen már leszületett
2010. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te ehhez nem értesz menj már innen utolsó. Hát persze, hogy egy szellem molesztálja a kedves kérdezőt!!! NEEEM nem az elméje!! Hogy mondhatsz ilyet?!?!?!
2010. dec. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5:22 Te sügér vagy ! Én voltam az első hozzászoló és elmondtam hogy küldje vissza. nem konkrétan erre céloztam hanem általánosságra. De ettöl függetlenül is elég nagy marhaság a szellemesdi főleg hogy egyetlen hiteles kép nincsen, csak mindenki összepisálja magát a régi kastélyokban, nahát hiteles:d
2010. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyilván én vagyok a sügér. Van reinkarnáció, szellem, démon, angyal, pokol, meg minden egyéb. A hegyekben élnek óriások, a beavatottak hipogriffekkel közlekednek, és herri pókler is valós.
2010. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ki beszélt a hery koklerröl ? Ezek 3/4-e marhaság.összetévesztesz valakivel, nem mondtam soha hogy ezek igazak
2010. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te osztogatod az idióta tanácsokat, ahelyett, hogy elmondanád neki az igazat. Miszerint elmebeteg.
2010. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!