Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől mozoghatott? (kicsit...

Mitől mozoghatott? (kicsit hosszú lett, bocsi)

Figyelt kérdés
A múlthéten történt. Egy kis összejövetelre készültünk. A párom elment kocsival a barátokért, ezért egyedül maradtam itthon. Gondoltam amíg nem jönnek leülök netezni egy kicsit. Nézelődtem itt-ott és közben hallottam, hogy a hátam mögötti szekrénysor ajtaja becsapódott. Úgy voltam vele biztos a cicánk bújt bele megint. Azután még egyszer becsapódott, szétnéztem és láttam, hogy a cica kint ül a nappaliban és bámul befelé a szekrény felé. Hátranéztem én is a szekrényre és kétszer bevágódott a szemem láttára az ajtaja, de csak olyan 5cm-re nyílott ki. Na, nekem sem kellett több, kirohantam a házból, rágyújtottam egy cigire és reménykedtem, hogy jönnek a többiek nemsoká. Fúúú nagyon megijedtem. Ez vajon mitől lehetett?
2010. dec. 13. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

na ezért kell a férfi a házba, mert különben a nők meghülyülnek.


Húzat vagy levegődefláció vagy akármi más okozhatta a szekrény ajtó mozgását.

A macska meg szimplán buta egy állat.

2010. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a huzat lehetett, vagy a kérdés kamu. De ha valóban nem képzuelődtél bármi lehetett. Esetleg egy rokonod, vagy csak egy eltévedt lélek. AZt mondtad, hogy a macskád is oda nézett. Azt mondják, hogy a macskák látják a szellemeket, de az is lehet, hogy ő is csak a csapódások miatt nézett oda. Szóval bármi lehetett.


Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben. Körülbelül ezerszer voltam már itthon egyedül, és semmi sem történt( és remélem, hogy nem is fog ;)).

2010. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok hülye!A kérdés nem kamu.Nem utolsó sorban szeretem a cicákat és egyáltalán nem buta állatok.Hát nem tudom,hogy huzat volt-e én még ilyenről nem is hallottam,de ettől függetlenül biztos előfordul.Tényleg láttam,hogy bevágódott.Nagyon megijedtem.Nem akarom rögtön a szellemekre fogni csupán kíváncsi voltam.Azért még írhattok.Köszi a válaszokat.
2010. dec. 13. 13:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem történt veled valami mostanában? Úgy értem, hogy nem halt meg senki? Vagy esetleg egyéb trauma?
2010. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
A cigi füves volt? Mert akkor érthetö..
2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön megijedni, a legtöbbször a természetfelettinek, vagy furcsának gondolt jelenségeknek teljesen természetes magyarázata szokott lenni. De én sem tudom, mi lehetett.

(A macska meg okosabb állat, mint az első válaszoló.)

2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mostanában nem történt szerencsére haláleset meg ilyesmi.A legutóbbi,ami nagyon kikészített az két és fél éve volt,amikor meghalt az egyik nagyon jó barátunk és ez rettenetesen megviselt,de azóta már sikerült feldolgoznom,de ettől függetlenül sokat gondolok rá.Az a válaszoló,aki írta a füves cigit....inkább nem is mondok semmit.
2010. dec. 13. 14:24
 8/19 BlackSword ***** válasza:
Lehetett a huzat is... Elképzelhetőnek tartom... Vagy esetleg nem pontosan van betéve az ajtó... Vagy a kettő együtt... Úgy pedig elképzelhető... Szóval ne félj!!!
2010. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Írhattok még.
2010. dec. 13. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

párhete este felébredtem hogy kopod valaki a szo bám ajtaján. odaszoltam álmosan hogy:kiaz?

az ajtó kinyilt de senki sehol.

biztos nem a szívbeteg anyám volt aki felmászott az emeletre ahova egyébként évente max 3x jön fel.

nemtudom mi lehetett.

nemvagyok már gyerek. tudom hogy nem álmodtam.

fogalmam sincs mi történhetett.

2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!