Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől mozoghatott? (kicsit...

Mitől mozoghatott? (kicsit hosszú lett, bocsi)

Figyelt kérdés
A múlthéten történt. Egy kis összejövetelre készültünk. A párom elment kocsival a barátokért, ezért egyedül maradtam itthon. Gondoltam amíg nem jönnek leülök netezni egy kicsit. Nézelődtem itt-ott és közben hallottam, hogy a hátam mögötti szekrénysor ajtaja becsapódott. Úgy voltam vele biztos a cicánk bújt bele megint. Azután még egyszer becsapódott, szétnéztem és láttam, hogy a cica kint ül a nappaliban és bámul befelé a szekrény felé. Hátranéztem én is a szekrényre és kétszer bevágódott a szemem láttára az ajtaja, de csak olyan 5cm-re nyílott ki. Na, nekem sem kellett több, kirohantam a házból, rágyújtottam egy cigire és reménykedtem, hogy jönnek a többiek nemsoká. Fúúú nagyon megijedtem. Ez vajon mitől lehetett?
2010. dec. 13. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező,hallottál már a poltergeist(kopogó szellem)jelenségről?Nálad ez történhetett.Nem részletezem,mert neten sok jó írást találhatsz erről a jelenségről.
2010. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
33%

Lehetséges, hogy egy lélek volt... talán azaz ismerősöd volt akit írtál az egyik válaszodban . Édesapám temetkezéssel foglalkozik. Így nálunk sok érdekes dolog történt itt egy példa: Este volt, apával feküdtünk az ágyban néztük a tv-t. Egyszer csak látjuk, a mentő fényét. Ez még elsőnek természetes volt. De utána hallottunk 3 nagy kopogást a hátsó ajtón. Szóltunk anyának, hogy nézzen már ki hátha mama az (mert egy udvarban van a házuk.)és van valami probléma. Kinézett anya és sehol senki. Egy 5perc múlva csörög a telefon és szóltak, hogy meghalt egy öreg bácsi.

Szóval sose lehet tudni.

Ezzel nem megilyeszteni akarlak.

Esetleg ha még van valami természetellenes megfigyelés a házban látogasd meg az ismerősöd sírját.

Ne féljél az ilyenektől a halott szelleme már nem bánthat.

2010. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan hogy kivágódott az ajtó pedig rendessen bevolt csukva. És olyan erővel hogy majdnem leszakadt pedig huzat se volt, tél közepén minden ablak csukva van.
2010. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem tudom,hogy mitől lehetett.Azóta szerencsére nem történt ilyesmi.Nem bánnám,ha nem lenne több ehhez hasonló dolog.Érdekes dolgokat írtatok egyébként.Remélem nem kopogószellem.Köszönöm a válaszokat :)

Ui.:Ha esetleg mégis történne valami,akkor jelentkezem.

2010. dec. 15. 10:48
 15/19 anonim válasza:

Rendben van. :)

De az a lényeg, hogy ne félj. Ő már úgy se tud bántani.

2010. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Okés!Köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 16. 08:53
 17/19 anonim ***** válasza:
Még egy lehetőség: abban az időben volt egy enyhe földrengés Kelet-Magyarországon. Ha arrafelé laksz, lehetséges, hogy te nem érezted, de a nyitott ajtó - ha az egyensúlyi állapotában nyitva állt és könnyen mozog - kielnghetett tőle. A macskának még zaj se kell, az enyhe mozgásra is felfigyel, és arrafelé fordul.
2010. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem is vmi lélek lehetett.a macska meg nem buta állat.látják a szellemeket is.
2011. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igaz hogy régi..de azért írok...a macskák nem buta állatok és komolyan látják a szellemeket is mint ahogy egy két gyermek is maximum 5 éves koráig...
2013. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!