Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol található Pécsen, vagy...

Hol található Pécsen, vagy Pécs közelébe szellem - kísértet járta hely?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma , és kérem szépen hülyeségeket ne válaszoljatok mert állcsucson pattintalak :D:D:D:D:D
2010. dec. 20. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

A 25 emeletes házba én nem biztos, hogy be mernék menni éjjel...sok minden történt ott, sok ember élt és halt meg ott.



:)

2010. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm szépen azt értékes válaszát : )
2010. dec. 20. 20:16
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszolóval egyet értek, a koleszszobám ablaka pont rá néz, és mit ne mondjak, fantasztikus éjszakánként néha farkasszemet nézni vele =D

Egyik szobatársamnak mániája, hogy már pedig figyelnek minket onnan, és ő fényeket lát az ablakokból, és hogy a hajléktalanok ott tévéznek. =D amilyen műsort le szokott vágni villanyoltás után... hempereg a földön, csúszik meg mászik, az összes szekrényajtót egyesével kinyitja, és mögéjük menekül, hogy ne tudják semmiképp lelőni =D


És ezt vérkomolyan mondom. Hát ja, ilyen kolesz este tíz után. (Na jó, az se semmi, amikor a tök kihalt folyosón császkálsz egyedül villanyoltás után. Ilyenkor eszembe jut a helyi "legenda" az apácáról, akit a kollégium épületében kínoztak meg, és a sikolyát még mindig hallani...)

2010. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Székesegyház mögött este...na az a kib...paraa!!!!Még nappal is.Sírok vannak ott,meg minden, elég nyomasztó hely.Viszont inkább ne menjen senki se arra este, ha jót akar...:S
2011. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló köszi:D Elmegyek oda:)
2011. jan. 2. 18:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó,de én szóltam...Vagy menj el az Uránváros alatti kiserdőbe.Hát ott bizony történtek elég durva dolgok :S
2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

én nem hiszek a szellemekben meg az ilyesmi dolgokban de gy elhagyatott helyen mégis félek :S

és amúgy mi az a 25 emeletes ház?

2011. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsó elötti válaszoló kéne mesélned nekem ezekről a helyekről bővebben. Előre is köszönöm;)
2011. jan. 4. 20:37
 9/17 anonim ***** válasza:
inkább priviben;-)
2011. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hogyan? : D
2011. jan. 5. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!