Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol található Pécsen, vagy...

Hol található Pécsen, vagy Pécs közelébe szellem - kísértet járta hely?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma , és kérem szépen hülyeségeket ne válaszoljatok mert állcsucson pattintalak :D:D:D:D:D
2010. dec. 20. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Privát e-mail a válasz írójának--->elvileg kell lennie ilyennek :)
2011. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó itt ien nincs:S de remélem nem egy 40éves dagadt pacák vagy aki csak beakar cserkészni?
2011. jan. 6. 20:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Pont a fele vagyok:D És lány :P És leszbi sem vagyok XD

Csupán gondoltam,segítek,mert ide nem szívesen írnám le...

2011. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ne haragudj , de sok a barom:S Szívesen veszek minden használható információt (: de akkor hol tudnád elmondani?:)
2011. jan. 7. 22:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád már állcsúcson pattintott téged. Vagy inkább fejre ejtett...
2011. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hello mi haverokkal voltunk a régi laktanyában pécs szélén és ott történt pár eggyértelműel szellemre utaló mel vagy megmayarázhatatlan ilyesztő dolog ! Ha érdekel írj privátban vagy csak simán bár azt nem biztos hogy látom.

Egyépként mi is folyton ilyen helyeket keresünk és még az istván aknára is gondoltunk meg pellérden is van egy kihalt ház a semmi közepén az is jó lehet!

2017. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#4 voltam ott és nem is ilyesztő vagy nem tudom mire értetted max az a pár 3 méteres szobór ami olyanvbácsikat ábrázól! Mire értetted pontosan?
2017. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!