Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Irtok nekem infókat bloodye...

Irtok nekem infókat bloodye mary ről? ES HORROR SZTORIKAT

Figyelt kérdés
SZERINTETEK MEG IDEZEM OT MEG A LÁMIÀT,?
2010. dec. 22. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13:18 akkor tudatlan vagyok Bloody Mary létezett 450 évvel ezelőtt de a hozzá fűzött legendának sok értelme nincs csak az amit leírtam az előbb is...
2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
na meg igazság alapja sincs sok...
2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

egyébként itt lehet róla olvasni:

[link]

2010. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
NAH KÉRLEKSZÉPEN ÉN NAGYON ÉRTEK AZ ILYEN DOLGOKHOZ ÉS A BLOODY MARY TÉMÁVAL MÁR CSAKNEM 2 ÉVE FOGLALKOZOM ÉS PRÓBÁLOM KIDERÍTENI H PONTOSAN MI IS EZ ! AZ EREDETI TÖRTÉNET ÍGY TÖRTÉN ÉLT EGY 19 ÉVES MARY W. NEVŰ LÁNY AKI NAGYON ELVOLT ZÁRKÓZVA A KÜLVILÁGTÓL UGYANAKKOR NAGYON BARÁTSÁGOS VOLT , SZÜLEI FURCSÁNAK TALÁLTÁK VISELKEDÉSÉT EZÉRT RENDSZERESEN PSZICHOLÓGUSHOZ JÁRATTÁK AZ ORVOS NEVE TREVOR SAMSON VOLT . A LÁNY EGY VIDÁM REGGELEN EGYEDÜL VOLT OTTHON AMIKOR BETÖRTEK HOZZÁ ÉS KEGYETLENÜL MEGGYILKOLTÁK PONTOSABBAN EGY KÉSSEL KISZURTÁK A SZEMÉT MARY KÖZBEN HÍVTA A RENDŐRÖKET DE AZOK NEM TUDTAK ODA ÉRNI IDŐBEN AMIKOR ODA ÉRTEK MARY MÁR MAJDNEM HALOTT VOLT DE MÉG MEGPRÓBÁLT BETŰKET FELÍRNI A TÜKÖRRE A SAJÁT VÉRÉVEL A TÜKRÖN EZEK A BETŰK SZEREPELTEK : T.R.E.V.O.R. S. ! A TEMETÉSEN ANYJA KÉSZÍTETT EGY KÉPET LÁNYA SÍRJÁRÓL AMI A MAI NAPIG KERING AZ INTERNETEN. AZ H MEGLEHET IDÉZNI KÉTSÉGES DOLOG MIVEL HOGY ÉNIS TÖBBSZÖR PRÓBÁLKOZTAM EGYSZER MEGREZGETT A TÜKÖR A LIFTBEN BARÁTNŐIMMEL PRÓBÁLKOZTUNK NEM TÖRTÉNT SEMMI MIUTÁN VISSZASZÁLTUNK A LIFTBE EGY BELE KARCOLT B BETŰ VOLT BENNE EZT A MAI NAPIG NEM ÉRTJÜK ÉS A TÜKÖRBEN MÉG MINDIG OTT DÍSZELEG AZ A BIZONYOS B BETŰ AMI EGYÉPKÉNT A BLOODY=VÉRES SZÓT SZIMBOLIZÁLJA GONDOLOM ÉN ! REMÉLEM H SEGÍTETTEM
2011. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17:29 Caps Lock gomb, szívem :DD Én sosem mertem kipróbálni, nem is fogom. Valaki kipróbálta mér? Vagy ismerőse?
2011. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 SzaboBetty válasza:
Szerintem róla csak horror sztorik vannak :D Nem való még neked a horror, menj át nyelvtanból utána nézhetsz horrort ;) Rühellem ha valaki írni se tud -.- !!
2014. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!