Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megnyugtatna az a tudat, hogy...

Megnyugtatna az a tudat, hogy halál után szellemként a foldon maradhatsz vagy inkább tényleg jobb lenne, hogy csak meghalunk és vége mindennek? érveléseket várok a válaszok mellé!

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom h mit szeretnék de nem is akarom tudni. DE! Ha mikroszkóppal nézitek a testeteket, egy vibráló energiamasszát láttok. Márpedig egy nagy adag energia mit csinál a halál után? Elvezeti a föld? Dehogy. Valamilyen, nem tudom milyen formában de él tovább, nincs teljes vég.

[link]

Ezen a cikken kívül érdemes lenne még egyet lecsekkolnotok, de annak nem találom a címét, de hasonló dologról szólt. Ott azt mondja hogy egy másik nemtommiben minden ilyen ember, azaz lélek ott van, kommunikálnak, vannak, stb. És persze időről időre reinkarnálódnak.

2011. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Ha a halálra gondolok félek a megsemmisüléstől.Ha a szellemvilágra gondolok megnyugtat.Ennek ellenére azt gondolom,hogy egyszerűen megszünik a létem ha meghalok.

Ha elvontan gondolkodom akkor az aktív létezésem alapja a testemés ebbol létezik a szellemem,egyik is hiányzik akkor vége aktív létezésemnek.De rezgéseim,hatásaim tovább gyürűzik az emberekben ezáltal áttételesen tovább létezem.

2011. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Ultraviolet!

A cikk hosszú, elnyújtott, figyelemre méltó, elgondolkodtató..

Annyira szép és jó, hogy egy tudós megígéri nekem, (mivel közel 20.000 embert vizsgált ezzel a témával), hogy a halálomnak 3 szakasza lesz. Vegyük sorjára. Az első, mikor még visszatérsz, vannak testen kívüli élményeid, amiket (mivel visszatérsz) el tudsz mesélni. Második: mikor "elszakad a köldökzsinór" , de a tudatod még megvan, a testedbe viszont már nem léphetsz vissza. A harmadik pedig, mikor lepereg előtted életed filmje, választ kapsz minden kérdésedre és az egyéni "mennyországod" kapuiban az az ember vár téged, akit életedben a legjobban szerettél.

Valószínűleg én volnék az egyik legboldogabb ember, ha ez így lenne, és ha 100%-ban hitelt tudnék adni ennek a cikknek és a tartalmának..

Egy egészen apró dologról viszont elfeledkeztünk..

Az halál "első szakaszának" élményeit, tegyük fel, még elmondják az áldozatok, miután visszatértek a klinikai halálból. De ki mesélte, ki adott ilyen pontos képet ennek a bizonyos tudósnak arról, hogy az ő általa 2. ill. 3. szakasznak megnevezett periódusban (ahonnan, -mint az író is konkrétan kijelenti) mi történik? Legjobb tudomásom szerint még egy valóban -és nem csak másodpercekre/ klinikailag- halott ember sem tért vissza és mesélte el, mi is van a halál után..

Nem ítélem el senki hitét, és mint már mondtam, én is szeretném azt hinni, hogy minden, amit a cikk tartalmaz igaz, de sajnos én reális ésszel tudok csak leginkább gondolkozni és abban biztos vagyok, hogy egyetlen ember sem tért vissza napokkal a halála, esetleg temetése után, hogy elmondja ennek a doktornőnek, mi történik a "2.,3. szakaszban"

2011. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nos ha léteznek is szellemek akkor olyanok lehetnek mint a levegő elvégre a szellemeket senki sem látja,hallja és érzikeli fizikailag--szellemileg pedig csak akkor tudja ha őmaga is halott szóval hogy meg-e nyugtat az a tudat hogy nem elég hogy emberként elegett voltam itt a Földön(Fajgyülölet, kapzsiság,önhit,bunkóság,erőszak,gyilkosság,balesetek legyen az akár természetes is,átverések,félrevezetések,stb...)sorozata elviselése után kellett így élnem és mikor halottként végre megszabadultam mindezektől de hogy még szellemként is itt legyek és tovább nézzem hogy folytatodik az egész hogy sosem szabadulhatok fel hát kösz de inkább csak meghalnék és kész. XD
2011. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"A harmadik pedig, mikor lepereg előtted életed filmje, választ kapsz minden kérdésedre és az egyéni "mennyországod" kapuiban az az ember vár téged, akit életedben a legjobban szerettél."


Komolyan ha elhinném hogy igaz lenne most rögtön öngyilkos lennék....:/


Én nem félek a haláltól,úgy is meghalunk egyszer.Azt nem szeretném hogy egyedül itt bolyongjak a Földön,a reinkarnáció sem szimpi,a megszűnni létezni meg....nem tudom. nekem a legjobban ez a saját mennyországos verzió jönne be,mert tényleg van akit annyira szeretek...csak ő nem...de ez nem ide tartozik...:/

2011. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha tudnám hogy itt maradok. A tesóimat, gyarekeimet tudnám figyelni. Ez tök jó lenne sztem ^^
2011. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha lehetne valasztani en szellem lennek es segitenek vagy csak szorakozasbol ijesztgetnek embereket akiket eletemben nem nagyon komaltam. csak egy darabig...majd elmennek hawaii-ra!!!;)
2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha van élet a halál után és újra leszületünk szerintem az unalmas lenne. Már most ez az élet is unalmas. Mit csinálunk általában? Felkelünk dolgozunk vagy iskolába járunk hazamegyünk tv-zünk vagy gépezünk ha nincs munka buliban az emberek leisszák magukat, stb stb stb. Ezek a dolgok értelmetlenek. Semminek nincs értelme, annak se hogy itt ülünk a net előtt. És unalmas. Minden unalmas. Halál után nincs semmi, mivel nem is tudsz magadról tudni ezért nem fog létezni még a "semmi" szó se.
2013. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem igazán félek a haláltól de énis kiváncsi vagyok mi lehet utánna,de egyelőre nem akarom megtudni,de majd annak is egyszer eljön az ideje:)
2014. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mitérdekeltéged válasza:
Itt maradnék de minek?Hogy nézzem mások életét hogy nekik ilyen jól sikerül minden. Kösz de nem! A túlvilágot se választanám mert ki tudja milyen! Inkább békére lelnék,de az a borzasztó hogy ha nincs semm i a halál után akkor nem tudom hogy hogy haltam meg.
2014. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!