Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem egy szellem kéri a...

Azt hiszem egy szellem kéri a segítségünket, aki a suli mosdójában van, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Két hétig tudtunk kutatni utána, mert utána a sulit bezárták. Néhány napja visszamentünk és a szellem még mindig ott volt. Nem tűnik rossz szándékúnak, de úgy néz ki, hogy nincs egyedül. Az egész azzal kezdődött, hogy a barátnőim jósnőnek neveztek, mert volt egy fura képes kártya paklim, amin a képeknek jelentése volt. Azzal megtudtam mondani bárkinek a jövőjét csak a sajátomat nem és csak én tudtam olvasni róluk. Egy napon amikor a vécéknél jártam a lány mosdóba a szél kirántott a kezemből egy bizonyos lapot ami a mosdó padlójára került. Egy szellem volt rajta. Akkor még nem tudtam, hogy ennek jelentése van. Több lány és fiú észlelt különös jelenségeket. Ők az előtt egyáltalán nem hittek ilyesmiben sőt én sem, de olyanok történtek, hogy az ajtó kilincse mozgott, valaki lehúzta a vécét, de nem volt bent senki, és nem tudom miért de egy kék szemet láttam a kulcslyukon, és biztos, hogy nem a barátnők szórakoztak, mert egyiknek sem kék a szeme. Kutatni kezdtünk, ez pár napig tartott amikor rájöttünk, hogy a kártyákon keresztül tudunk kommunikálni. Tudta, hogy szellem, de nem emlékezett a nevére, ha jól értelmeztem nem egyedül van itt. És ez bebizonyosodott, mert az osztálytársaim is látták őket, legtöbbször a két nagy fa körül. És még rajtam is átmentek éreztem egy hűvös fuvallatot olyankor. Ezek kalózok voltak és szerintünk megölték a nőt aki a mosdóban van vagy hajó törést szenvedtek, ez nem derült ki. Egy héttel később a lányok azt mondták, hogy biztos csak szórakozik valaki. De amikor a lány mosdónál voltam két barátnőmmel és a fiú osztály társukkal egy női hang azt mondta vigyázzatok, de kísértet dolgot titokban tartottuk és senki nem tudta, hogy mi vissza megyünk tanítás után. És még az is kizárt, hogy négyen hallanak bizonyos hangokat egyszerre, ráadásul ugyanazt. Nem hagytunk fel a kutatással és kapcsolatba léptünk a kalózok szellemével, ez nem igazán tetszett nekik megfenyegettek, hogy bajunk esik. De folytattuk, meg is lett az eredménye egyikünket fojtogatta a legjobb barátja és nem emlékezett rá hogy ezt csinálta engem majdnem fejbe vágott pár tetőcserép a többieket pedig nagy szélviharban bántalmazták a kukák és akkor ez nem tűnt viccesnek. Az egész kutatásnak akkor lett vége amikor vége lett az évnek az iskolát bezárták és sokan el is felejtettük a szellemeket. A jósolós paklim eltűnt. De most, hogy volt a falunap pár régi osztálytárssal visszamentünk a mosdókhoz, és a szellem még mindig ott volt. De a kalózok is. Lehetséges lenne, hogy régebben ott víz volt vagy tenger? Szerintem igen, mert a falu eléggé mélyen van. És ha már olyan régen ott vannak akkor miért csak most fedték fel magukat? És vajon miért szólítottak többször is Kármennek?
2011. febr. 20. 15:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hajrá Harry Potter!
2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

ez nem vicc, bár megbüntetnék a hitetleneket!

és nem szívunk LSD-t, hogy a francba kerülne egy falusi suliba ami a várostól 15 km-re van

majd van olyan hülye drog díler mi?

2011. febr. 21. 19:07
 13/30 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhattok az iskolában tanítás után, de irigyellek titeket! -.-"
2011. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

hát az igaz, hogy unatkoztunk, de nem vagyunk se bolondok se drogosok és legfőképp ez igaz

ha csak játék lett volna, hogy lehet, hogy még négy év után is ugyan azt csináljuk? már nem vagyunk kisgyerekek

amikor ezt mondtam anyának kinevetett, de apa már nem pedig ő nem hisz abban amit nem lát

lehet, hogy tud valamit, elvégre ő is abba a suliba járt

2011. febr. 22. 16:22
 15/30 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apukádat hátha van valami tapasztalata ez ügyben,csak nem nagyon akarja elmondani,mert fél,hogy hülyének nézed,vagy hasonló!
2011. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%

"a többieket pedig nagy szélviharban bántalmazták a kukák"

Mindjárt meghalok :DDDDDDDD rotfllmaoasdasdasd :DDDD

És fogadjunk, hogy aztán még egy banánhéj is kiugrott belőle és megtámadott :D A zacskó meg hegyezte a fülét :DD

2011. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
úgy értem olyan nagy volt a szél, hogy mozgatta a kukákat, és mintha követte volna a haverokat.
2011. febr. 23. 18:43
 18/30 ManyMen90 ***** válasza:

kérdezd meg apudat!


de am télleg kajakra követtek a kukák?

2011. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
aha
2011. febr. 26. 22:23
 20/30 ManyMen90 ***** válasza:
hát félelmetes lehetett,hogy hátranézel és gyakorlatilag egy kuka sereggel találod szembe magad!amúgy meg abba a kisfaluba is lehet LSD!Valaki átmegy a városba és hoz egy kicsit(nem azt mondom,hogy drogoztok)!
2011. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!