Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem ezt sokszor,...

Miért érzem ezt sokszor, mikor leülök valahova?

Figyelt kérdés

Sokszor, mikor pl. egy iskolapadba ülök tanulni, érzem azt, hogy a szék/pad rázkódik alattam néhány pillanatig, vagy megremeg, mintha valami energiahullám söpörne végig rajta. Ez az érzés utána a testemen is áthalad, és teljesen feltöltődök tőle.

1, Nem drogozok

2, Nem vagyok elmebeteg,

3, Ebből adódóan normális, kulturált, de természetesen logikus válaszokat várok, hisz csak van rá valami ésszerű magyarázat.

Előre is köszi!


2011. febr. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem iskolával kapcsolatban csak egyszer volt egy "érdekes dolog".


Még régebben egyszer, amikor a padban ültem, valami hozzáért a vállamhoz, pedig nem volt senki sem mögöttem, sem pedig mellettem. (A legutolsó padban ültem akkor.)

2011. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
sok a földrengés arra.
2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
jobb esetben leesett a vércukrod
2011. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. febr. 21. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tellurikus (=földből áradó) energiákra vagy fogékony.

(a földanyát érzed; valamilyen szinten hozzá tartozol)

2011. febr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem hehet, hogy aznap esetlen túl sokat fürödtél, és hullám medencéztél, meg ilyesmik? egyébként nekem is volt egy időszak, amikor elalvásnál(emeletes ágyunk van a tesómmsl), éreztem, hogy mintha egy kicsit(de folyamatosan) rángatózott az ágy.tesómat felkeltettem, tisztára leizzadtam, úgy beszartam...a tesómnak végig ordibáltam, hogy rángassa már az ágyat..pedig végig aludt szegény...
2011. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abszolút nem fürdőztem, vagy egy fél éve, pedig már gy ideje tervezem :) de kösz a választ :D
2011. jún. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!