Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokszor emlegettetek már itt...

Sokszor emlegettetek már itt orbokat. Mik ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gömb alakú térbeli testek.
2011. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
=) Ezzel a meghatározással egy labda is lehet "orb". Valami konkrétabb? Energia, lélek, megtestesült gondolatok/érzelmek, vagy mi?
2011. júl. 2. 08:42
 3/11 anonim ***** válasza:

"ezzel a meghatározással a labda is lehet orb"

Nem lehet. Hanem AZ!

2011. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem. De én most természetfeletti lények kategóriában kérdeztem.

Vagy amikor valaki azt mondja, hogy "szellem vagy orb", azt úgy érti, hogy vagy egy szellem vagy pedig egy labda csörög láncokkal éjszakánként? =)

2011. júl. 2. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
orb:gömb alakú labdaszerű energia gömb.
2011. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orb azt jelenti, hogy gömb. Ennyi. Nincs olyan, hogy energiagömb, mert az energia nem ezoterikus, hanem fizikai fogalom. Jó lenne már megtanulni és nem a természettudományokból lopni fogalmakat. A megtestesült gondolatról már nem is mondok semmit.
2011. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gömb ez a helyes megfogalmazás
2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az egyik karakter a Quake 3-ból.
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy az orb gömböt jelent. Na jó, nem számít választ nem kaptam de azért köszönöm annak aki megpróbált rá normálisan válaszolni.


A szkeptikus kollégának üzenem, hogy véleményed lehet, el is mondhatod, de azt ne flegma hangnemben a másik képébe vágva tedd. Ezzel csak saját magad minősíted.

És ha valamit nem ismersz, attól még az létezik, mint például a vizualizált gondolatok.

2011. júl. 2. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:
16:02 Tényleg az egyik quake 3-mas karakter :D
2011. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!