Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam. Szerintetek?

Szellemet láttam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Minden nap átsétálok egy vasúti átjárón iskolába jövet/menet. Ma reggel, mint általában, 5:45 körül mentem át rajta. Éppen, hogy átértem, mert kezdték lecsukni a sorompókat.

Néhány méter megtétele után visszanéztem a már lecsukott sorompókra, és egy nagyon furcsa dolgot vettem észre: két lábat, és egy derék alsó részét, amint ott áll a két lecsukott sorompó között a vasút szélén. Kb. a derék alsó részének a magasságában volt egyszintben a lecsukott sorompó-rúd. A sorompó-rúdtól felfele már nem folytatódott tovább a felső-test.

Először azt hittem, hogy biztos csak egy ember, aki lehajolt valamiért, és a félhomályban úgy tűnt, mintha nem lenne felső-teste, de miután jobban szemügyre vettem, megláttam, hogy tényleg "hiányzik" a felső test, mert egy autó lámpája odavilágított. Kb. 2-4 percen át volt alkalmam figyelni, mert közben siettem a buszmegállóhoz, nehogy lekéssem a buszt, és elkanyarodtam az említett útról, így "lekerült" a látószögemből, de addig,-amíg alkalmam volt figyelni-, biztos, hogy mozdulatlanul állt.

Lehetségesnek tartom, hogy többen is látták, mert a lecsukott sorompó mellett hamar "felgyülemlett" sok autó, de akkor szerintem már benne lett volna a helyi hírekben "Szellemet láttak a vasúton", vagy hasonló címmel, ezért valószínű, hogy csak én láttam, de azért fogom figyelni a híreket. :)

Kár, hogy a félhomályban, és az erős autólámpa-fényben nem lehetett látni a "fél test" ruhájának a színét, csak az alakja volt látható.

Sajnos fotót nem tudtam készíteni róla, mert a mobilom nappal is nagyon rossz minőségű képet készít, így a félhomályban, vagy éppen az erős autólámpafényben nem látszódott volna semmi.


2011. febr. 28. 17:03
1 2 3 4 5
 11/41 Willisz ***** válasza:
18:18 nem tudom mire akarsz kikötni de én azt szeretném még kérdezni kedves kérdező hogy szellemeket ezelőt láttál vagy ilyesmit? (nem csak a vasutnál hanem bárhol)
2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Igen, már láttam korábban is szellemet/szellemeket, csak akkoriban még 3 éves voltam, most pedig 18.
2011. febr. 28. 18:25
 13/41 Willisz ***** válasza:
hát lehe thogy látod a szellemeket :D most nem tudom ez jó vagy rossz neked :D
2011. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak szellemeket látok, hanem ufókat is, de erről legfeljebb privátban írok, ha érdekel.
2011. febr. 28. 18:31
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
nem láthattál szellemet, mert szellemek nincsenek!
2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
ufókat is ? omfg, lipótmező!
2011. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Willisz ***** válasza:
0%
írjál privibe de ez elég hihetetlen :D
2011. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
49%
nem akao ijesztőt mondani, de nem most volt au ufósztori Békéscsabán? Szóval nem vágom hogy van-e köze az ufóknak a szellemekhez, de...
2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

az UFO nekem is kicsit sok, pedig talalkoztam mar par fura dologgal.. :D


ezek az asztral-lenyek fura dologra kepesek.. probald meg kizarni oket es meg veletlenul se kezdj el kommunikalni veluk! szerintem ez a leheto legjobb dolog amit tehetsz..

2011. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

"ezek az asztral-lenyek fura dologra kepesek.. probald meg kizarni oket es meg veletlenul se kezdj el kommunikalni veluk! szerintem ez a leheto legjobb dolog amit tehetsz.."


hogy lehet velük kommunikálni? el akarom küldeni őket az annyukba.

2011. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!