Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S. Lehet hogy egy...

S. O. S. Lehet hogy egy szellem vagy angyal tart velem?

Figyelt kérdés

Egyszer anyummal öcsémmel néztük a tévét és halottunk valami hangot kintről és kinéztünk az előszobába és mind a 3-an láttunk egy árnyékot amely hirtelen eltünk.....és kb 2 hete az elősszobába lépteklet hallottam kimentem h megnézzem mi az de nem láttam senkit miután visszamentem a szobámba megint hallottam a lépteket....és a lépcsőházunkban is többször hallottak a lakók is és én is lépteket...és amikor legutóbb táborba voltunk barátnőimmel fent voltunk a faházba és azt hallottuk h vlaki kinyitja az ajtót és lépked aztán meg jön fel a lépcsőn...de 3-onkon kívül nem volt senki más és mi is az ágyakon ültünk...és már sokszor volt olyan h észleltem lépteket vagy árnyékot és utána mindig szerencsém volt...lehet h szellem?vagy angyal?? és ha igen akkor van rá esély h bánt vagy megijeszt engem nagyon??

Normális válaszokat kérek!!!


2011. márc. 14. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szellem.Ha a lépcsőházból hallottátok,akkor viszont lehet szomszéd is, tehát nagyon oda kell figyelni,vajon honnan jön a hang.Sem félni,sem ijedezni nem kell, mivel fizikailag semmiképp nem tud ártani neked.
2011. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ok..köszii:)
2011. márc. 14. 17:48
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarlak megijeszteni, de én már itt gyakorikérdéseken olvastam az árnyakról és nem éppen angyalok. Többen írtak már hasonló észrevételeket és nem jóindulatú, nem védő angyalok/szellemek. Ember formájuk van de nincs arcuk./mint a tintapacák kb/

Szerintem kérdezz meg valakit hogyan lehetne elküldeni mert még a végén a frászt hozza rátok.

Amúgy nálunk is van valami vagy valaki a házban, de mi csak azt érezzük, hogy figyel/néz minket, igaz nem mindig lehet érezni, de az esetek többségében.. Tehát rá lehetne mondani elvileg, hogy védő szellem/angyal mert nem akar minket megijeszteni, de ez a ti esetekben nem igaz, mivel nagyon is a tudtotokra akarja adni hogy ott van és igenis féljetek (lépkedés, megjelenés).

De ez csak az én véleményem, remélem nincs igazam.


20/L

2011. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
tudtok valakit győrbe aki tud segíteni?? de egyébként nem hiszem hogy a házunkba van mert már hallottam h a neveme suttogta illetve fütyült nekem mikor lent voltam a kutyával :S de ugye nem dog tudni kárt okozni benne vagy vlaki másban??
2011. márc. 14. 18:30
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Hol érzed hogy veled van? Amúgy írtad, hogy az előszobátokba is hallottátok már, úgyhogy valószínűleg veletek van, csak nem mindig. Lehet hogy téged követ, mert ahogy írtad táborba is veled volt. Hozzád ragaszkodik valamiért, ki kéne deríteni hogy miért.

Sajnos én nem tudok segíteni, de keresgélj neten hátha találsz valamit/valakit. Azt, hogy bánthat-e téged vagy bárki mást nem tudom sajnos, ilyeneket ha írtak mások, nem hittem el mert már túl volt cicomázva a történet. De véleményem szerint ha bántana is az csak démon lehet.

2011. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
köszii:) bár én nem hiszem hogy démon mert akkor már simán bánthatott volna,de nem tette..csak annyira megijedek amikor meglátom v vlami..
2011. márc. 14. 19:31
 7/27 A kérdező kommentje:
am meg változó..van h az erdőbe van h otthon van h az utcán van h a lépcsőházba..
2011. márc. 14. 19:32
 8/27 anonim ***** válasza:
49%

Akkor biztos hogy téged követ:/ Hát ha nem akarna téged megijeszteni akkor mondanám hogy angyal, vagy egy elhunyt rokon/ismerős aki vigyázni akar rád, de így hogy suttog a füledbe meg tudatja hogy ott van így nem hiszem.

Minél előbb kérj segítséget, nehogy eldurvuljon!

2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
oké..és mit csináljak ha meglátom vagy hallom??de nem értem hogy mit akar tőlem :/ mert ha akarna akkor már simán meg is ölhetett volna mert pl. egy szer mentem le a lépcsőn megcsúsztam és majdnem pofára estem mikor valaki megfogott..de nem volt ott senki...b@aszki lehet h csak játszik velem és halálra akar ijeszteni??vagy megakar ölni :O
2011. márc. 14. 21:13
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Még a démonok is elsősorban asaját gondolataidon keresztül tudnak bántani.Például félelmet,haragot,kétségeket keltenek benned és aztán abból lesz bajod.
2011. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!