Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furán viselkedik a macskám....

Furán viselkedik a macskám. Lehetséges, hogy Szellem vagy démon kísért egy állatot?

Figyelt kérdés
A macskámról lenne szó. Nemrégiben aludt az ölemben mint minden éjszaka ,és hirtelen arra ébredek ,hogy felugrik és megijed vmitől...Ezután egy darabig csak nézet egy irányba azután vissza feküdt.Elkönyveltem rémálomnak.De.Fél óra múlva ismét felugrott ,az előzőnél még intenzívebben ,meg is karmolt ,azután leugrott az ágyból a padlóra és megint egy darabig nézett egy irányba és fújtatott.(Persze körül néztem én is ,de semmi csak csönd ,viszont ő továbbra is nézett valamit)Egyszerűen nem volt ötletem mi lehet vele ,úgy hogy csak megnyugtattam és újra elaludtunk.Az elkövetkező egy napban nem történt semmi,vagy ha igen, én nem láttam. Viszont a következő este ,10 körül ,megint bóbiskolt a székében ,azután hirtelen elrohant ,bebújt a kisházába ,otthagytam ,hagy nyugodjon le ,de egy 10 perccel rá megint elrohant most már teljesen felbőszülve ,(farka felborzolva, karmai kint) és sántikált.Aznap este már teljesen magán kívül volt, a semmibe meredt,egy helyben feküdt (hátsó lábai megmerevedve ,többi lábával támasztotta magát ) lassan mozgott ,tunya volt, hátsó lábai nagyon merevek voltak ,alig bírt ráállni, ugrás közben elesett .Így telt el az este. Reggelre, szerencsére jobban lett,orvosnak szóltunk ,beadtunk neki gyulladáscsökkentőt. Azonban félek megismétlődik ugyanez ,ezért is kérdem ,mit tehetnék ,elképzelhető ,hogy a macskám tényleg szellemtől ijedt volna meg? Okozhatta ezt ilyesféle trauma vagy köze sincs ehhez és más a probléma?
2011. aug. 4. 11:25
1 2
 1/12 Zimu ***** válasza:

A macskák olyanok mint a kisgyerekek. sokkal több mindent látnak, mint mi azt el tudnánk képzelni.

De amíg semmi konkrét nem történik addig ne aggódj miatta.

2011. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel szellem ,csak azt nem értem miért csak a macskát ,...úgymond "kísérti".Nem történt még valami fura ,hogy pl. tárgyak esnek le maguktól ,általában nem állatokat kísértenek a szellemek.Veled nem történt semmi??A macskának oka lehet félni ,de miért csak ő???Ezt nem értem ,de ha többször megnyugtatnád vagy elmennétek máshová ,megnyugodna.
2011. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
A macskáknak ugyan sokkal kifinomultabb az érzékrendszere az emberénél, megérzik pl. az olyan enyhe földmozgásokat is, amit mi nem, viszont ha ilyen gyakran és ilyen komoly tüneteket produkál, akkor inkább valamilyen idegrendszeri problémái lehetnek. Nem vagyok állatorvos, de én ebben az esetben még agydaganatra is gondolnék. Őszintén remélem azért, hogy nincs ilyenről szó, ez csak az én laikus véleményem. Nekem is van két macskám a lakásban, szoktak ugyan néha ijesztően nagy érdeklődéssel figyelni a ház bizonyos pontjai felé, de ilyen durva reakcióik azért nincsenek.
2011. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lovelyne válasza:
53%

Érdekes...Velem is történt már ilyen eset! Nálunk a 8 hónapos tacskóm viselkedett nagyon furcsán amikor csak ketten voltunk otthon.Nagy volt a csönd én gépesztem ő meg körülöttem szimatolgatott a földön és észrevettem, h meredten a falat bámulja.Teljesen ki kelt magából és ugatni kezdte a falat a hátán is felállt a szőr nyüszített és nem tudott lenyugodni.

nagyon megijedtem én is...felkaptam a kutyát haza se mentünk még barátom meg nem érkezett.Elmeséltem neki a dolgot ő csak nevetett, h biztos képzelődtem.Pedig nem!Azóta nem volt ilyen, de rettegek egyedül lenni és inkább átmegyek a szomszédba vagy kimegyünk sétálni a kutyával...

2011. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. Veled nem történtek fura dolgok?
2011. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lovelyne válasza:
Ha ezt tőlem kérdezed de igen voltak fura dolgok.De gondolom olyan mindenkivel előfordul, h csendben ül csinál valamit, és hIrtelen megijed,mert olyan érzése van mintha lenne ott valaki mellette...más nagyon nem volt!Elköltöztünk abból az albiból és a városból is persze nem emiatt!Most már semmi ilyen fura dolgot nem tapasztalok és a kutyával sincs gond!
2011. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .Velem,ilyen esetek nem gyakran történnek szerencsére.(néha zajok éjszaka,harmonika ajtó megreccsen szélcsenben,ritkán felriadok fura érzéssel-persze ezeket nem tekintem ilyen komoly esetnek)

Állatorvos remélem megoldja akkor ezt,sajnos nemsokat tudok erről az idegrendszeri dolgokról.Az biztos,hogy ilyen ijjedséget(mondhatni halálfélelmet) még nem láttam a szemében.Ha lesz vmi esetleg megirom.

2011. aug. 4. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
miért pont egyből egy kitalált dolgokra következtetsz? jézusom -.- na ide nem is írok már semmit. még démon meg szellem -.- hülye gyerek.
2011. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
a macskád egy szóval hülye ennyi
2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy kísértet vagy a macskádat vidd el állatorvoshoz. Biztos hogy nem Démon, egy Démonnak nincs ideje arra hogy egy macskát ijesztgessen...
2011. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!