Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek angyalok,...

Szerintetek léteznek angyalok, akik segitenek nekünk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:50
1 2
 11/16 anonim válasza:

"Földangyalok: Ők emberként élnek közöttünk a Világban, de lelkük nem földi eredetű.Gyógyítói, tanítói „csodatévő” képességük által, spirituálisan fejlett szinten vannak, s közvetlenebb úton segíthetnek embertársaiknak.Erős energetikájuk s Hitük, empátiájuk, magasabb rezgésszintjük, megvilágíthatja utunkat."

Lehet,hogy sokan nem is hallottak még erről,és nem is hiszik,ezt mindenki maga dönti el. Akikről írok,ők csak testileg emberek,lélekeben olyan angyalok,akiket visszaküldtek a Földre,hogy segítsenek az embereknek. Nem kötelező elhinni,de attól még hogy nem hiszünk valamiben,még létezhet...

2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A nemzetközi metafizikai akadémián ilyen hülyeségeket tanítanak? Angyalokban nem kell hinni.
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
www.angyalforras.hu
2011. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én veled egyidős nő vagyok.

Nekem is vannak gondjaim szép számmal, de van valaki akihez mindig fordulhatok segítségét. Ő Isten.

Az angyalok pedig kivezetnek a veszélyből, bár sohasem lehet őket "leleplezni". Isten akaratából csendben és hűségesen végzik a dolgukat. "Mert megparancsolja angyalainak, hogy vigyázzanak rád minden utadon, kézen fogva vezetnek téged, hogy meg ne üsd lábadat a kőben." (Zsoltár 91,11-12) A hívő ember "biztosítását" ők nyújtják.

Segítenek a sebesülteken, bár ők nem ismerik fel őket. Isten emberei tudják, hogy az angyalok munkálkodnak, bár csak nagyon keveseknek adatott meg, hogy lássák is őket. "Egyszer csak egy angyal érintette meg, és ezt mondta neki: Kelj föl, egyél! Amikor föltekintett, látta, hogy a fejénél forró kövön sült lángos és egy korsó víz van. Evett és ivott, majd újra lefeküdt. Az ÚR angyala másodszor is visszatért, megérintette, és ezt mondta: Kelj föl, egyél, mert erőd felett való út áll előtted!" (1. Királyok 19,5-7)

Nézd meg ezt a filmet és írd le kérek mit gondolsz róla:

[link]

2011. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Léteznek . Ha érdekelnek téged az angyalok ,akkor nézz körül egy künyves üzletben . Nekem beváltak a Doren Virtue könyvei .
2011. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek azért képzelnek el mesebeli lényeket akik segítenek rajtuk mert valójában nem merik a sorsukat önmagukra bízni.
2012. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!