Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El mernél-e tölteni egy...

El mernél-e tölteni egy teljes éjszakát egy temetőben?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan temetőben, ami nem egy nagyváros kellős közepén van, hanem egy olyanban, ami egy viszonylag kihalt helyen, messze a forgalomtól, a város zajától.
2011. márc. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy más miatt akasztotta fel magát? Például öngyilkos akart lenni? Sok öngyilkos leginkább felakasztja magát...
2011. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mifelénk is rövid időn belül ketten is felakasztották magukat, pedig nem is volt temető a közelben.
2011. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Nem merek
2011. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Amit elmondtam igaz, nem tudom hogy a temető véget vagy más véget, de elég durva, hogy kis gyerekek mellet felakasztotta magát,,, nem lehet rajta látni és mégis , megtette, a fürdőszobába... Voltam is a virrasztáson és láttam azt ahol megtette .... Nem tudom hogy a hallottak ragadták-e el, , de az utca másik oldalán is volt egy felakasztás ,,, nem tudom meg érteni az embereket hogy mért csinálják ezt, de nem is igazán szeretném meg tudni hogy miért csinálják...
2011. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Ha fizetnének érte,valószínűleg mennék.

Vinném a két bullterrieremet,aztán gyertek,rossz emberek!

2011. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
51%
egyedül be lennék fosva egy kicsit de ha többen lennék a haverjaimmal akkor simán főleg ha pia is van
2011. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

már voltam. elsőre kicsit ilyesztő, de a suttogásokat és a zajokat egy idő után meg lehet szokni.

reggel a temetőgondnok ébresztett fel, véletlenül bealudtam az egyik padon. a furcsa, h nem is emlékszek rá még most se, h h kerültem a padra. XD

19/F

2011. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
nekem az unokatesóm és a legjobb barátom akasztotta fel magát. pár hónap különbséggel. az oka mai napig nem tisztázott, de a temető felé laktak ők is.
2011. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

EZ elég érdekes utolsó, lehet hogy léteznek olyan szellemek-démonok akik mások lelkét ragadják el azzal, hogy az emberi lélek öngyilkos lesz...


rejtélyes dolog... És nagyon rossz.

2011. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
84%

Először is.. Nem írnám le hol lakok, ha nem probléma, de itt 2 részre van osztva a temető.. Egy úgymond régi és egy új temető.. Nincs semmi különbség kellemes hangulatú, jól karbantartott mindkettő, helykülönbség sincsen köztük sok, alig pár méter..

Az egyik mellett viszont van egy nagyon régi temető, nagy bozót, 1800-as években született emberek sírjai.. (Igazi régi temető).. Még napközben is féltem odamenni, főleg, hogy pont akkor volt viharközeli idő.. Nemhiszem, hogy ebben a régi temetőben bárki is ottmerne aludni..

Őszintén megmondom, én éjszaka még a szobámból se merek kimenni, nemhogy az utcára hátmég nem a temetőbe menni.. De sokszor irigylem azt aki ilyen bátor. :)

13/L.

2011. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!