Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » El mernél-e tölteni egy...

El mernél-e tölteni egy teljes éjszakát egy temetőben?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan temetőben, ami nem egy nagyváros kellős közepén van, hanem egy olyanban, ami egy viszonylag kihalt helyen, messze a forgalomtól, a város zajától.
2011. márc. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
74%

Nem.Semmi pénzért.Leírok egy esetet ez egy faluban esett meg.Volt egy csávó és fogadott a haverjaival hogy Ő éjfélkor kimegy a temetőbe kiássa valakinek a sírját és visszaföldeli.Nem gyaláz meg semmi csak kiássa meg vissza.El is végezte a melót és amikor végzett visszaszúrta fejfát és indult volna ki.Ekkor valami visszarántotta és ő hátra sem nézett mert nem volt ideje ugyanis szívinfarktust kapott és meghalt.A hossszu ballon kabátjának az alját is sikerült leszurnia a fejfával ő meg azt hitte hogy a halott nyúlt ki érte:(

32 éves volt:(

Én is pont ezért nem mert tudom hogy nem bánthatnak de nagy az ember képzelőereje főleg ha rosszról van szó

2011. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

20:41

Ez egy népszerű sztori én is ismerem. :)

2011. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem mernék ott tölteni egy éjszakát, talán csoportosan. :)
2011. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerem,de kicsit másként,egy könyvben olvastam .
2011. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
80%
A kutyákon kívül még attól is félnék, hogy nem-e kóborol valami elmebeteg perverz, a környéken. Szóval semmiféle kihalt, elhagyatott helyen nem szívesen töltenék egyedül el egy éjszakát.
2011. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb mindenki fog ott éjszakákat eltölteni, nem is keveset!

:D

2011. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

A sztori már nagyon régi. Egy háború előtt kiadott könyvben olvastam.

Én sem a halottaktól félnék,hanem az ott járkáló élőktől.

2011. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer kipróbáltam, de még egyszer soha! Ülök, úgy fél kettő felé az egyik sírhalmon, mikor odajön egy embernek látszó hozzám. Hogy oldjam a feszültséget, mondom neki: -Uram, én nagyon félek, ön nem? Erre ő: - Én is féltem, amíg éltem! Brrrrrrrrrrrrr
2011. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
96%

szinte mindenki azt írja, hogy nem a halottaktól félne, hanem az élőktől.

hát én be merem vallani, én a halottaktól félnék. kitudja, lehet hogy nem történne semmi, de az a gondolat, hogy lehet hogy figyel valaki, az már alapból ijesztő.

nem nézek horrorokat, (csak ritkán) szóval nem ettől alakult ki nálam ez az érzés.. ű

bár az élőktől is, de szerintem a halott szó hallatán már eleve kiráz a hideg. és csak nem lehetsz akkora szerencsétlen, hogy épp egy gyilkos talál rád.. nemhiszem hogy az ilyenek temetőkbe járkálnának, mivel gyilkosok, nem a halottakat gyilkolná meg mivel ők halottak, ezért nyilván az emberek közt lenne..

2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne bajom vele. A 20:41-es sztorija sem "eshetett" volna meg, ha az illető nem nyúl a sírhoz.

Meg nosztalgikus is, kiskoromban volt egy fiú, aki jó barátom volt és totál szerelmes voltam belé, és mindig a temetőbe mentünk, mert mellette laktak, és ott nyugi volt és kettesben lehettünk. Néztük este a csillagokat meg ilyesmi, a halottakkal nem foglalkoztunk. Szerintem nekem ez jutna eszembe, ha kinn kéne éjszakáznom :) de valószínűleg elég hamar bealudnék :D

2011. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!