Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak magától is lehet vagy...

Csak magától is lehet vagy csak miattam?

Figyelt kérdés
Démonok csak akkor bántanak ha teszek vmit vagy csak ugy magától jön és bánt?
2011. márc. 20. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Jön az csak úgy magától is, de félresikerült szellem idézéssel nagyobb esélyed van, hogy betoppan hozzád egy negatív entitás.
2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

még SOHA nem idéztem szellemet de nincs is tervemben...van okom félni h pont engem bánt 1xcsak?? én nekem csak a nagyim halt meg :'( (nyugodjon békében)nagyon szeretem...Semmimás.Soha nem szégyenítettem halottak stb.

És hogy előzhetem meg h ne jöjjön???Kérlek értelmes válaszokat!!

2011. márc. 20. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Közvetlenül fizikailag nem tud bántani.Tehát a legjobb amit tehetsz ellenük az, ha igyekszel minél kevesebbet gondolni rájuk és nem félsz.A félelem, harag, kétségek és minden negatív érzés erősíti, vonzza őket.Tulajdonképpen a rossz érzéseken , a gondolatokon keresztül képesek csak igazán bántani.A jó erősebb náluk.Erősítsd magadban a szeretet érzését, az elég hatásosan távol tartja őket.Próbálkozhatsz imákkal is, az is segít.
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled pont ugyan így gondolom én is.
2011. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában , hacsak nincs különlegesen nagy erőd, vagy különlegesen nagy befolyásod a világban,nem vagy teljesen elmegyenge, illetve nem idézgetsz össze-vissza, nem találkozhatsz démonnal.

Őket is valami vonzza az emberhez, nem csak úgy véletlenszerűen csapnak le. Néha valami sebezhető, szellemileg, lelkileg gyenge embert választanak, hogy könnyen hathassanak a mi világunkra általa, de ez is ritka.

2011. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Meg van írva, hogy a démonok egyszer el fogják özönleni a Földet, és az emberiség nagy részét lemészárolják. De szerencsére van aki megvéd tőlük, és a végén minden jól sül el! Részletek: Darren Shan : The Demonata sorozat
2011. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
03-20 20:20 fizikailag nem de a démonok megszálhatják a testet.És irányithatják.
2011. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:39, igen irányíthatják persze Dx bizonyítsd be...;P
2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!