Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Közvetlen környezetemben...

Közvetlen környezetemben meghalt egy nyolc éves kislány. Anyukája elmondása szerint halála előtti órákban gyermeke azokról az angyalokról beszélt, akik érte jöttek. Mit láthatott?

Figyelt kérdés
Ez a kislány két évig küzdött a leukémiával.A kemoterápiától legyengült szervezete donor hiányában néhány nappal ezelőtt feladta a harcot.Szép,okos kislány volt.A drasztikus kezelés miatt kihullott a haja.Öcsikéje álmában hosszú kibontott hajjal és fehér ruhában látta őt.
2011. márc. 26. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen hétköznapi dolog. Olvastam egy könyvet a haldoklás folyamatáról, és azok az emberek akik nem hirtelen halnak meg mondjuk balesetben, gyakran látnak elhúnyt hozzátartozókat, angyalokat a haláluk elötti órákban, napokban. Egy pszihológusnő írta a könyvet.

Apukám egy nappal a halála elött kezdett el beszélni a bátyjához, aki akkor már halott volt vagy tíz éve. Azt mondta, a bátyja megnyugtatta, és hogy érte jött. Akkor már tudtam, hogy nincs sok hátra, mert a könyvet akkor már olvastam. Ez hosszú betegség után szinte törvényszerű, ugyanúgy része a folyamatnak, mint pl a tagadás az elején, vagy a harag, ami szintén sok haldoklónál megvan.

Az hogy a kislány konkrétan mit láthatott, azt csak ő tudja, én hiszek a túlvilágban, majd ha odakerülök ki fog derülni mi történik ilyenkor. De addig csak találgatni tudunk.

2011. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ani7999 válasza:
Igen biztos h léteznek angyalok,ugyanis én 16 évesen majdnem meghaltam egy vonatbalesetben.Viszont beavatkozott és így elkerültem a tragédiát,én nem láttam de beszélt a hülyén hangzik de a fejemben könyörgött nekem h hajtsam gyorsabban a bicajomat én nem hallgattam rá,és ő átvette az irányítást a lábaim felett.Éreztem h nem én irányítom a lábaimat,és láttam h milyen gyorsak.Ez egy szakaszon történ a suliba menet.Éppen átértem és a vonat rám dudált.
2012. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 revaszka válasza:
Pár hónapos baba lehettem, amikor leestem az íróasztalról, és valami elkapott a padló előtt, és szépen le tett. Ezt anyám, és nővérem is látta, én pedig a mai napig emlékszem rá :)
2012. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bajer válasza:
Valóban angyalokat látott és nem hallucinált. A történeted még jobban megerősítette a hitemet.
2012. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
megható történet.nekem a papám volt rákos,ő élete utolsó napjaiban is kijárt a focimeccsekre,udvaron ücsörgött,de közben folyamatosan beszélt valakihez.mikor megkérdeztem,hogy kivel beszélget,azt mondta,hogy a anyukájával.a mama mesélte,hogy amikor meghalt,azelőtt azt mondta,hogy megy mert már várja őt 2 angyal. :(
2012. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!