Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fura szag. Lehet szellem?

Fura szag. Lehet szellem?

Figyelt kérdés

Fura szagot érzek az egyik szobában, a szobának a közepén kb. a levegőben, sehol máshol, olyan fejmagasságban, néha egy kicsit lejjebb. Se a földön, se a bútorokon, ruhákon, semmi. Már mindent végigszagoltam hogy mi lehet, semminek nincs olyan szaga, ki is szellőztettem, de a szag visszatért, nem tudom mihez hasonlítani, még nem éreztem ilyet, de kellemetlen, büdös.

Nem csak én érzem a szüleim is érzik és ők is csak azon a helyen.

Mi lehet ez?

Komolytalan válaszolók kíméljenek :)


2011. ápr. 1. 09:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de felettébb különös...:)
2011. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szellem, okozhatnak rothadás, áporodott stb. "illatot".Égess fehér gyertyát,vagy füstölőt a szobában, és kérd meg, hogy nyugodjék békében és távozzon!Csengettyűvel is lehet még teret tisztítani.
2011. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
szellőztess ki
2011. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A suliban is hetekig ilyet suttogtak a takarítónők, mikoris kiderült, hogy egy döglött egér van a tanári emelvény alatt :D
2011. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Lehet,hogy egy troll.
2011. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
A mi házunkban is volt szag, romlott olajos halra hasonlítható, de nem csak egy helyben volt érezhető, hanem vonult. Mint, amikor befújod magad parfümmel, és sétálsz, húzod magad után az illatot. Szakember segítségét hívtuk, elengedtük őket, mert hogy többen is voltak, azóta megszűnt a szag, és a furcsa dolgok is elmaradtak. Párom teljesen szkeptikus, de ő is érezte a szagot.
2011. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
A szellem és a szellentés, bár hasonló szavak, nem ugyanazt jelentik. A szellem sosem büdös, ellenben, ha beszellentesz a szobádba, az felettébb büdi lehet. De ne fogd szegény szellemekre.
2011. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Valami rohadhat abban a szobában. Lehet, hogy a szőnyeg dohosodott be, vagy kiöntöttél valamit, ami nem lett rendesen feltakarítva és most büdös. A kiömlött tejnek van olyan undorító szaga, hogy szörnyű. Mint a hányás.

Vagy a parketta alól is jöhet.

Ne értsd félre nem azt akarom mondani, hogy kosz van nálatok. Biztos tisztaság van, de a büdösség okára sokszor nem is gondolunk.

De biztos nem szellem.

Nem hiszem, hogy csak úgy beköltözik egy szellem valahová.

Ez csak mostanában lett divat.

2011. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Égettem egy fehér gyertyát, és felkértem a távozásra, és megszünt a szag. De hirtelen. Remélem végleg. Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 1. 12:43
 10/21 A kérdező kommentje:

12:40 : Igen, tisztaság van, és végigszagolgattam mindent a szobában, de semminek az illata nem hasonlított arra.

Minden héten kitakarítunk, ha valami kiborul vagy ilyesmi azt azonnal feltakarítjuk.

Egyébként szellemek a legtöbb házban vannak, attól hogy nem veszed észre lehet hogy nálad is van.

Köszi a választ!

2011. ápr. 1. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!