Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fura szag. Lehet szellem?

Fura szag. Lehet szellem?

Figyelt kérdés

Fura szagot érzek az egyik szobában, a szobának a közepén kb. a levegőben, sehol máshol, olyan fejmagasságban, néha egy kicsit lejjebb. Se a földön, se a bútorokon, ruhákon, semmi. Már mindent végigszagoltam hogy mi lehet, semminek nincs olyan szaga, ki is szellőztettem, de a szag visszatért, nem tudom mihez hasonlítani, még nem éreztem ilyet, de kellemetlen, büdös.

Nem csak én érzem a szüleim is érzik és ők is csak azon a helyen.

Mi lehet ez?

Komolytalan válaszolók kíméljenek :)


2011. ápr. 1. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nálam?:)

Remélem, hogy nincs! Na, de eddig nem vettem észre, ez a lényeg. Felőlem itt lakhat, csak ne zaklasson.

Tényleg remélem, hogy nem bántottalak meg a takarítós dologgal. Nem ez volt a szándékom!

2011. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem bántottál meg :D

Csak reálisabb oldalról közelítetted meg a kérdést.

De azért a természetfelettit sem kell teljesen kizárni ;)

2011. ápr. 1. 13:55
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12:54

nem, mert szellemek nincsenek:)

2011. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
égess fehér gyertyát akassz az ablakra, ajtóra szelleműzőket.
2011. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

de ha a szobában van, akkor hogy megy ki, ha a szelleműzők elzárják a kijáratot?:D

áh, szégyen hogy egyesek még itt tartanak...szellemek:D

2011. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
befingottam a szobád közepére
2011. ápr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"áh, szégyen hogy egyesek még itt tartanak...szellemek:D"


Az a szégyen hogy ekkora egy bunkó vagy és nem vagy arra tekintettel hogy mindenkinek más a véleménye és mindenki másban hisz.te vagy a szégyen.....

2011. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Meghalt valaki a házban még régebben?Mert valószínűleg hullaszagot érezhetsz(furán hangzik meg mókásan,de így van)én is szoktam érezni,mert a ház előző tulajdonosa öngyilkos lett,és este néha hirtelen nagyon büdös lesz a szobában(nem én produkálom a szagot xD)
2011. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Odamentem és odapukkantottam .....
2011. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szerintem lehet !nekem ugyan az a bajom de ez a szag engem kiser , es csak 7-8 ora kozott erzem mintha belolem jonne alulrol rohado halszag fele kesernyes

es valami bomlos . Nem tudom mi lehet ez de meg nogyogyasznal is voltam es semmi.

2017. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!