Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Csörömpölés lehet hogy...

A Csörömpölés lehet hogy vonzza a szellemeket?

Figyelt kérdés
Én úgy félig meddig hiszek a szellemekben pedig materialista vagyok.. Láttam már ezt azt az életemben amit nem bírok hová tenni. Nem vagyok egy hiszékeny ember inkább tudományosan közelítem meg a dolgokat. Viszont van pár dolog amit egy idő után már maga se hisz el az ember. Lehet volt nektek is ilyen.. De kiskoromban mindíg akkot történtek furcsa dolgok mikor csörömpöltem egy edényen doboltam vagy fémhordón.. Lehet ,hogy csak halucináltam , nem tagadom de sose tudni.
2011. okt. 16. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem ojan hangosan csörömpöltél h naon, és emiatt halucináltál. Vele3m is megtörtént. meg akkor is láttam furcsát mikor levették a gipszet a kezemről (4.és3. ízben)
2011. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam el, amit írtál. Viszont marhaság.
2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én még most is sokszor csörömpölök és az összes szellem idecsődül a környékről, hogy kussoljak már.
2011. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csörömpölésre oda vonzottad a Reptoideket, érdekelte őket mi tőrténik, az ellenállásra vadásznak !
2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marianna001 válasza:

Nem

De az éneklés biztosan

Főleg ha erdőben énekelsz, de az veszélyes és nem ajánlom

2019. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!