Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges ez? ( kérdés...

Lehetséges ez? ( kérdés rövidre sikeredett )

Figyelt kérdés

Egész életemben vonzottam az ilyen természetfeletti dolgokat. Sok megmagyarázhatatlan dolog történt velem. De ezt nem sorolnám. Nem rég egy szintén furcsa dologra jöttem rá. Van egy ismerősöm akit jó ideje ismerek eddig nem figyeltem fel rá de most igen hogy amikor beszélgetek vele nagyon fáradt leszek. Sőt elég ha rámnéz. Már akkor is elkap a fáradtság. Beszélgethetünk a kedvenc témáimról, hobbimról. Mikor ott van teljesen kimerült leszek. De ez a kimerültség, fáradtság sem olyan megszokott. Nem tudom leírni milyen. Erre nincs megfelelő szó. Ezt érezni kell.

És lehet hogy irtó nagy őrültség amit kitaláltam de nem lehetséges hogy egy energiavámpír?

(Még mielőtt valaki azzal állna nekem hogy egy rossz kis Alkonyat fan vagyok meg ilyenek , az felejtős. Egyátalán nem. )

Soha nem gondolkoztam azon hogy ezek a furcsa dolgok miért történnek. Mikor megtörténnek meglepődöm , előfordul egy-egy durvább esetnél hogy megilyedek, de nem fordítok rá nagy figyelmet. Ráadásul azt sem értem hogy pont velem kell ilyeneknek történnie... Nem képzelem be magamnak a dolgokat. Hisz mint már írtam nem fordítok rá nagy figyelmet. De 2 hete mióta rájöttem a ismerősömmel kapcsolatos dolgokra hirtelen minden természetfeletti dolog felkeltette az érdeklődésem.

Szóval még egyszer: Lehetséges hogy energiavámpír?


2011. ápr. 17. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem lehet, hogy egyszerűen csak nagyon fárasztó? Lehangoló?


Nálam volt olyan, hogy amikor egy családtagomhoz átmentem, mindig hulla fáradt lettem seperc alatt. Mintha kiszívta volna minden energiámat (ahogy te is írod). De rá kellett jönnöm, hogy az illető alapvetően elég rossz állapotban van lelkileg és engem is terhelt ezzel. Már attól lehangolódtam, amikor a közelében voltam.


Szerintem valami ilyesmi lehet Nálad is.

2011. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm aki állítólag ilyen gyógyító vagy mi meg hogy ő ad energiát és érdekes mód nekem egy idő után mindig az tűnt fel hogy mikor ott van nem messze tőlem totál lefáradok, mindig fáradtnak éreztem magam ha vele találkoztam! Egy időben nap mint nap találkoztunk és minden nap ez volt az érzésem, szerencsére már rég nem találkoztam vele és én ilyet más közelében még sose éreztem! Szerintem értem miről beszélsz! Pedig nem is hiszek az ilyenekben de ez valahogy feltűnt!
2011. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt a társadban van a hiba... Ő rendelkezik természetfeletti képességel ha el szívja mások energiáit... Szerintem teszteld le 1 olyan emberrel aki pont elemében van vagyis nagyon fitt és sportos kedvében van... És hozd őket össze pár szó váltásra... Ha az illető energiáit nem szívja el akkor közted és a társad közt lehet valami...
2011. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem egyedül vagyok aki ilyet tapasztalt.

Ez az ember általába mikor rá nézek boldognak néz ki. Bár igen fura szerzet. Nem sokat beszél meg ilyenek. Sulin belül is ahogy észre vettem velem szokott csak beszélgetni. Soha nem látom senkivel. Ahoz képest hogy velem úgymond jóba van nem tudok róla sok mindent.

Utolsónak: Voltunk már az illetővel egy baráti társaságba

és ott senkire nem volt hatással csak rám. Szóval akkor ahogy írtad közöttünk lehet valami. Csak mi? Te mire gondoltál?

2011. ápr. 18. 14:19
 5/11 anonim válasza:
Írtam már ide, én vagyok az aki már tapasztalt ilyet! Nekem meg kolléganőm volt az illető egy pár hónapig és mikor ott dolgozott majdnem hogy mellettem akkor tűnt fel egy idő után mindig hogy le vagyok fáradva! És nem csak nekem tűnt fel mert mikor én mondtam egy pár kolléganőnek akkor volt más is aki mondta hogy neki is feltűnt! És nem kellett hozzá beszélgetni, volt hogy csak ott dolgoztam és éreztem azt a furcsa érzést magamon és ránéztem mert mondom fogadjunk hogy néz és tényleg ott állt és nézett és nem csak velem volt ez így hanem mással is, tudom mert aztán megbeszéltük!
2011. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kelike válasza:
Hát, lehet hogy azért csak rád van ilyen hatással, mert esetleg tőled "könnyebben tud szívni... " van ilyen, hogy az illető egy emberre koncentrál, mert az ő hullámhosszára egyszerűbben rá tud hangolódni!! én is ismeretem ilyen embert, és Ő szinte tudatosan tette amit tett... lehet hogy ott is ez a helyzet!
2011. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12:43 vok arra gondoltam konkrétan hogy köztetek lehet vmi energia átvitel szerűség pontosabban valamiféle vonzalom van köztetek ha csak a te energiáidat szívja. de az is lehet hogy a személy valamiféle természetfeletti képeségekkel rendelkezik és meg válogatja hogy kinek szívja el az energiáit ahogy írtad is hogy furcsa egyén és szerinted energiavámpír... én a helyedben nem beszélgetnék vele és kerülném őt... egyébként 1 kérdésem lenne te fiú vagy lány vagy ?
2011. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg energiavámpír! De ezt ő nem tudja! Ha beszélget veled, akkor próbáld azt mondogatni magadba, hogy állj... Nekem van pár energiavámpír osztálytársam és ez bejön... ha nekedis.. akkor egyszer fróbáld meg leszívni... ez ugyanaz csak szívj...szívj...
2011. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem ritka jelenség ez.

Aki megkérdezte a nemem annak üzenem hogy lány vagyok. Ez jelent valamit esetleg?

2011. ápr. 20. 12:19
 10/11 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen csak ilyen hatással van rád.

Vagy még valami: őt nem látod fáradtabbnak,vagy esetleg élénkebbnek a beszélgetés után?

Előbbinél a kölcsönhatásra,utóbbinál a "energiavámpírságra" gondoltam.

2011. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!