Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltad-e már valaha...

Tapasztaltad-e már valaha hogy a szellemek / kísértetek léteznek? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
a halottra mondják h nyugodjon békében nem a szellemre. Amúgy nem léteznek. Jah nekem igértek szellemeket, amik majd tönkre teszik a gyomromat, elvileg 5 nap múlva érnek ide, ugyh ha megjöttek szólok.
2011. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
ÉN részegen kimentem egy zárt ajtón azótase tom hogy hogyan
2011. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
én már tapasztaltam meg a barátnőm. sajnos nem mesélem el ne haragudjatok, mert már kitettem ezzel kapcsolatban kérdést és kb két perc alatt 30 negatív kihatású lenéző válasz jött, és én ebből köszönöm nem kérek.
2011. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
nemrég kb. éjszaka 1-órakkor arra ébredtem,hogy a takaróm lerepült a földre,mikor felojtottam a lámpát és felvettem a takarómat alatta volt egy lap amire ez volt ráírva:THE END OF THE GAME-vége a játéknak(Tegnap kameráztam és írtam egy ilyen lapot)A padlás ajtó ami mindig kulccsal van bezárva tárva nyitva volt. majd beszartam úgy féltem!!
2011. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
egyszer beszéltem barátnőmmel telefonon és arról beszéltünk hogy milyen furcsa dolgokat észlelünk és hogy biztos szellem lakik velünk erre valami magas sípoló hangot hallottam. azt hittem csak bedugult a fülem úgyhogy káromkodva mondtam is neki hogy bedugult a fülem. És a csúcspont : erre ő azt mondta hogy ne szivassam már ő is hallotta. Mondhatom a nap kicsit lassan telt ezután. Az ajtók azóta is maguktól kinyílnak. hát így történt.
2012. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Ez igaz...egyszer hajnal 6-kor felébredtem.Csak én voltam fennt,a házban sötét volt.A szobámmal szemben van az egy éves húgom szobája,az ajtó ki volt tárva,mert anyu esténként ki szokta nyitni.Hogy ne keltsem fel a húgomat,behajtottam.A fotelhez léptem és elkezdtem pakolni az úszáscuccom,mert aznap órám volt.Ajtónyílást hallottam,az a tipikus suhogás.Felnéztem.A húgom ajtaja ki volt tárva.Anya,ha este felsír a húgom,bemegy hozzá és ott alszik vele.Közelebb léptem.Láttam,hogy valaki,egy hosszú hajú nő ott áll az ajtónak támaszkodva.Közelebb mentem.-Anyu?-kérdeztem.De a nő is elindult és...esküszöm,nem volt arca.De megindult felém.-Anya?-kérdeztem megint,gondoltam csak a fény miatt nem látom az arcát.De ekkor meghallottam anyu köhögését az apuval közös hálójukból.Eldobtam a táskámat és rohantam anyuék szobájába,de az a női alak csak jött.Villámgyorsan felkapcsoltam a villanyt,mrie eltűnt,de a padlónyikorgást,ahogy jön,hallottam.És a hideget is,ami egyszer csak megcsapott.Azóta sosem kelet hatkor,mert ez pontban akkor történt.(tavaly volt)

vagy.

Egyik este az álmomban a nagypapám azt mondta:legyek erős,kövessem az álmaimat,ő nagyon szeret és vigyázni fog rám fenntről mindig,de most tovább kell mennie.Azt hittem rémálom volt.A nagypapám reggelre meghalt....(három éve volt)

2012. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
77%
Ja,az meg csak a pláne hogy táborban voltam az oszt.társaimmal és az egyik barinőm összevissza fotózgatott a sötétben.Utána,mikor visszanéztük a képeket,minden homályos emberi alakok voltak.Homályosak,de jól kivehetők.Azon az estén senki sem aludt közülünk,úgy betojtunk.
2012. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Angela...Angiie válasza:
sztem léteznek szellemek. csak nem úgy ahogy a sok idióta "rontásszakértő meg tisztán látó" elképzeli. hanem yugodtan vannak egymás között (xDD) nem az embereknek huhognak meg nem rémisztgetik őket. bár sose lehet tudni...
2012. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

5.-es koromba történt,de még mindig úgy emlékszek rá,mintha tegnap lett volna,pedig 4 év eltelt már! … Tél volt,délután 5-6 fele volt már az idő,én egyedül voltam otthon,mert anyum dolgozott,apum pedig nem velünk lakik! Anyunak már haza kellett volna érnie,mert 4-ig tart a munkája,de soha nem ért haza időbe,mert nem tudtak egyszer se bezárni 4-kor...Nekünk a bejárati ajtónk az egyik legbiztonságosabb ajtó,azon olyan könnyen nem lehet bejutni és kívülről csak kulccsal lehet kinyitni...Ültem bent a szobámba,néztem a tv-t és játszottam a gépen,mivel elég közel van a szobám a bejárathoz mindig hallom ha bejön valaki,hát akkor is ez volt.Hallottam,hogy valaki beledugja a kulcsot a zárba és kinyitja,majd jó erősen becsapja az ajtót.Én szokás szerint kikiabáltam,hogy 'Szia Anyu!',de semmi választ nem kaptam rá.Hallottam,hogy leveszi a cipőjét és elkezd járkálni a nappaliba,én akkor megint kikiabáltam,hogy 'Anyu te vagy az?' nem kaptam rá semmi választ,hát össze szedtem magam és kinéztem és sehol senki nem volt! Azután bementem a szobámba és hirtelen becsapodótt az ajtóm!

És ezt sajnos nem találtam ki,igaz a történet. Azóta van,hogy a szobámba mindig hidegebb van,mint a lakás többi részébe! Szóval igen is vannak szellemek! Még vannak hasonló történeteim amik szintén igazak,de talán ez az egyik ami számomra nagyon durva...

2013. febr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kitti malik válasza:
100%
nekem olyan volt hogy a barátnőim ittaludtak nállunk anyukámék a nappaliban aludtak mert a tesóm barátai is ittvoltak. a nappali közepén volt a porszívó mert még felestem benne. éppen horrort néztünk átok 3 . és egyszer kikapcsolt a tv a villany elkezdett villogni nagyon féltünk de nem akartunk sikitani. lekapcsoltam a villanyt amikor bekapcsolódott a porszívó anyukámék nem is keltek fel rá pedig melletük volt. hiába lekapcsoltam a lámpát akkor iss villogott az eggyik barátnőm már rosszul lett.. és egyszer bekapcsolódott a tv és pont az átok feje ugrott bee.. oh my god nagyon megilyedtünk elkezdünk sikitani azon az estén 1 ágyon aludtunk 3-man.. nagyon rosz volt.
2013. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!