Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » KEzdek megbolondulni? Vagy...

KEzdek megbolondulni? Vagy már szellemek járnak?

Figyelt kérdés

A sobámból tünnek el dolgok ...

És nem tudom hogy miért ..

Má lassan ugyérzem hogy szellemek lopnak. Jó-jó tudom, mit kezdenének a cuccaimmal de mégis.... 2 hete senki se jött hozzám És mégis eltünk 2 fontos papír. mi folyik itt?


2011. máj. 14. 22:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem hiszek bennük de mégiscsak furcsa
2011. máj. 14. 22:47
 2/21 harmincharom válasza:
Betörők. :)
2011. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 harmincharom válasza:
Vagy az is lehet, hogy csak elraktad őket és nem emlékszel, hogy hova raktad.
2011. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lenni. Ez egy rejtély.:D Legutoljára a cigim tűnt el. Pedig tök precíz vagyok, mindig mindennek meg van a helye, h hova rakom.
2011. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Velem annak idején olyan történt, hogy az ágyon ültem, kezemben a kidolgozott érettségi tétel, azt tanultam, aztán kicsit elbambultam, odanézek a kezemre és nincs benne semmi. A kezemből tűnt el a lap, na az milyen. Aztán megtaláltam az ágy mögé beesve, de elég sokáig kerestem. A mai napig nem tudom hogy csináltam. Szóval van ilyen.
2011. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt sokszor ilyen, hogy pl eltűnt anyának a szatyra(amit mindig használt), vagy a kulcs tűnt el. Sőt, mondok még valamit. Olyan is volt, hogy benéztünk a hütőbe és amiről azt hittük kaja, hogy elfogyott az újra ott volt. :) És ha már 2-3 ember állítja ezt...akkor ott már van valami. Vagy 2x fordult elő ilyen. Vagy olyan is volt, hogy egészen más kaja volt a hütőben, amit anya aznap nem is vett. Meg előtte való napról sem volt maradt meg.

Nem nézted meg valahol lehet csak eltetted valahova máshova csak nem emlékszel rá..?

2011. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kezdesz megbolondulni.
2011. máj. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát én nem szoktam elrakni a dolgokat :D
2011. máj. 15. 08:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincsenek szellemek nálad. egyszerűen csak elraktad valahova. (tapasztalatból mondom). xD Különben is ha lennének, akkor más jelei is lennének. Pl megmagyarázhatatlan hangok, mozgó tárgyak, jelenések, satöbbi.
2011. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
o XD mondjuk megmagyarázhatatlan hangok alatt lehet az hogy nemrég a kapu csapódott be majd rögtön azután a redőnyöm rázkódott majd az ajtón kopogtak? Kimentem de sehol senki se volt csak egy kis szellő.
2011. máj. 15. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!