Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » KEzdek megbolondulni? Vagy...

KEzdek megbolondulni? Vagy már szellemek járnak?

Figyelt kérdés

A sobámból tünnek el dolgok ...

És nem tudom hogy miért ..

Má lassan ugyérzem hogy szellemek lopnak. Jó-jó tudom, mit kezdenének a cuccaimmal de mégis.... 2 hete senki se jött hozzám És mégis eltünk 2 fontos papír. mi folyik itt?


2011. máj. 14. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezt eddig miért nem mondtad? Az összes redöny rászkódott, vagy csak egy? A kapu milyen nehéz? A szél becsaphatta? Amikor érezted azt a fuvallatot, milyen volt? Jég hideg igaz? Kb hány fokos lehetett? A dolgok amik eltüntek, fontosak voltak?
2011. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Akarom mondani, mi volt az a papír ami eltünt? Miért volt fontos?
2011. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám szokott rendszerint eltűnni, de aztán mindig hazajön............ :D
2011. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát az egyik egy munka miatt a másik is egy munka miatt:D
2011. máj. 17. 14:24
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem halt meg mostanában valaki a közeledben? Biztos hogy nem a szél rázta a redönyt? Nem lehet hogy csak pár kölyök szórakozott?
2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ha kölykök lettek volna arról tudtam volna. a Mozgás érzékelő nem jelzett amugy szélcsend volt ... na mindegy ez nem jelent semmit :D
2011. máj. 17. 18:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor tuti hogy szellem. Csináld azt, hogy leteszel az asztalra egy hangfelvevöt, és kikérdezed hogy mit akar, miért csinálja ezt. Kérd meg hogy a válaszokat a hangfelvevöbe mondja. Az ilyen hangrögzítök azért jók, mert azokat az alacsonyabb frekvenciájú hangokat is érzékelik, amit az emberi fül nem. Egy mobil hangrögzítö is megteszi. Állítsd be úgy, hogy a legnagyobb hangerösítéssel vegye a hangokat. Amikor vissza halgatod, lehetöleg használj fülhalgatót, mert úgy jobban hallatszik. Amúgy ne aggógy, semmi nem utal arra, hogy rossz szándékú lenne.
2011. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Vagy teljesen kiesett,hová tetted el,hogy meglegyen ....

Vagy kb. 3hete valakit betett hozzád a VÖRÖSkereszt nyaralni

Gyöngyöspatáról,csak elfelejtett szólni...

2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

heh a poén hogy nem is hiszek a szellemekben XD

Csak azért irtam hgoy "szellemek" mert az olyan jól hangzik de tény tünnek el a dolgok ... amuyg meg mit tehet egy szellem ha rossz szándékú? Halálra lop?

2011. máj. 20. 22:05
 20/21 anonim ***** válasza:
Akár meg is ölhet ha akar...
2011. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!