Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt nem értem?! Boszorkányság?

Ezt nem értem?! Boszorkányság?

Figyelt kérdés
Szóval egy barátnőmmel már rég elmondtunk egy varázsigét,hogy legyünk jó boszik és azóta minden olyan más lett.Néha sikolyokat hallunk és én már volt olyan hogy megmondtam mi lesz holnap.Szóval most mi van???
2011. máj. 19. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szimpla megérzés a sikolyok meg bármik lehetnek
2011. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
hisztek benne, és ezért van ez... nem feltétlenül baj.
2011. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
fussatok bolondok
2011. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm mondta, hozzáértő és laikus, hogy ha b*szogatod a szellemvilágot, az visszab...

Hogy ez most olyan, mint a placebohatás, vagy tényleg misztikus, azt mindenki maga kell eldöntse.


Csak ne csináljatok felelőtlen dolgokat, és elméleti tudást is építsetek. Az pedig alapvető, hogy ne vegyétek fanatikus-komolyan.


Sikolyok ellen ajánlom az éles eszközöket. Felszentelt vízben az ajtó mögé a sarokba, pl. egy befőttes üvegbe vizet tesztek, nektek tetszően szentelitek, beletesztek egy szabópengét (éles) vagy pl. egy játékkardot (szimbolikus).

2011. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én hiszek a megérzésekben. ha az ember figyel rájuk, az jó... hülyeség, de első-második osztályos voltam ( általánosban), amikor 2 kamasz lánnyal nyaraltam együtt (nővérek voltak), ők olyan 16-17 éves körüliek voltak, és hittek az ufókban ( állították, hogy láttak is) meg "sátán idézéseket" is szoktak csinálni. Akkor olyan kicsi voltam, azt se tudtam mi az, nem is féltem, hát belementem(erőltették), hogy idézzünk sátánt ( kész röhej így utólag :D :D), kérni akartunk a sátántól valamit. leültünk egy körben, egy kietlen zöld területen, messzi az emberektől, este, és elkezdődött a dolog. nem volt semmi extra, csak a csajok beszéltek, ilyen picit szertartásosabban, hogy "sátán, kérünk téged"... stb. és amikor vége volt, kitalálták, hogy ők érzik, hogy itt van. hát én nem éreztem semmit, persze a feeling megvolt, gondoljatok bele: kietlen hely, este, misztikus hangulat, kicsi voltam... de játéknak tűnt, igazából élveztem (anyutól is néha kértem, hogy meséljen egy rémisztő kísértet sztorit, valahogy vonzódom ezekhez..) szóval visszatérve, ők mondták, hogy érzik a jelenlétét, de mondták, hogy egy jelet kérnek, hogy itt van-e a sátán. nem történt semmi. aztán még egyszer kértek jelet, és akkor valami nagyon fura hangot hallottunk nem olyan messziről, pár méterről: mintha valami fémes-recsegős fura behatárolhatatlan hang lett volna. Azóta se tudom mi az, de a két nővér elkezdett vitatkozni, az egyik szerint sátán volt, a másik szerint valami beteg macska :D Hát amúgy amit kértünk azóta se jött be :D De jó móka volt. (Bocsi az offért, csak gondoltam megosztom eme csodás élményt :D )
2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
62%
Az a két lány hülye volt már bocsi xD
2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elindúltatok a tébolyúltá válás rögös útján, skizofrének lettetek.
2011. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgokkal nem szabad szórakozni! Ez nagyon nem játék. A másik világ létezik, ha szórakozol velük, nem lesz jó vége. Még a diliházban is kiköthetsz! Ez nem vicc.
2011. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát persze hogy nem vicc hogy diliházba kerülhettek hisz már alapból oda valóak vagytok :)
2011. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már mint nem én vagyok "skizofrén"hanem barátnőim mert ezt a kérdést ők írták ki a GYK-ra mikor itt voltak.Úgyh.ez sztem is hülyeség
2011. máj. 20. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!