Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Nem értem.

Miért van ez? Nem értem.

Figyelt kérdés

Lényegében annyit szeretnék kérdezni, hogy a szkeptikusok miért írkálnak Ezoterikus témában? Néztem a kérdéseket és a 3/4ükre szkeptikus válasz volt. Miért nm foglalkoznak a saját dolgaikkal?Sajnos ez az oldal kezdi elveszíteni a jó dolgait. Hol van itt a tolerancia? Mindenki abban hisz amiben akar. Ami jó a "lelki világának". Nem értem miért kell elrontani hülye leoltogató válaszokkal! Miért van ez?

Én nm vagyok az a fajta aki mindenben csak a "mágiát" láttja és nem fogok minden zajt a "szellemekre". Viszont nem oltogatom le azokat akik ien kérdéseket tesznek fel!


2010. máj. 26. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahol legbelűl ők is rettegnek és ezzel nyugtatják magukat.


Illetve figyeld a mai társadalmat: nem tetszik? Belerúgok. Ez itt is érvényesül. Rémes a világ úgy ahogy van, de a kedvenc oldalam is ilyen miatt zárt be, szóval néha kedvem lenne átnyúlni a monitoron, és belekenni a képükbe a billentyűzetet :D Illetve megkérdezném, milyen beteges kielégülést okoz ez nekik XD

2010. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Talán részben azért mert sok embernek ez jó szórakozás. Nem tagadom hogy én is jókat röhögök rengeteg kérdésen, mert egyszerűen szánalmas hogy milyen értelmi szinten áll néhány ember. Az ezoterikus témában ez azért gyakori, mert tipikusan olyan szakma, ahol nagyon sokan arra építenek hogy kihasználják a buta embereket. Mellesleg a legtöbb embert azért érdekli az ezoterika, mert könnyebben érthető mint a természettudományok. Emiatt érdeklődik iránta sok ember, mivel a természettudományok megértéséhez sok idő és energia kell, az ezoterikával pedig elmondhatják hogy ők értik a "világ működését".
2010. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez a téma is roppant érdekes!
2010. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valaki feltesz egy kerdest (pl.: ejszaka felkeltem es suttogast hallottam, szellem?!) erre miert kell nekem a szamat befogva bologatnom, hogy igen-igen szellem volt, es miert nem mondhatom meg, hogy feltehetoen csak alvasparalizis volt? Miert faj az azoknak, akik hisznek a termeszetfelettiben, hogy a fa padlo recsegeseert nagy bizonyossaggal a hotagulas okolhato? Nincs kiirva ide, hogy csak a szellemekben hivok johetnek ide, ugyhogy ha valamit meg tudok magyarazni racionalis ervekkel, akkor meg teszem. Szerintem az, aki erre pattogni kezd, az hulyet csinal magabol.
2010. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
félre értetted én nem erre gondolok, hanem akik kigúnyolják és nem adnak értelmes választ csak avval jönnek, hogy "te h*lye vagy" :):D remélem már érted.:)sajnálom ha nm írtam érthetően.:/
2010. máj. 28. 16:55
 6/10 A kérdező kommentje:
és igen igazad van abban, hogy ha meg tudod magyarázni racionális érvekkel, akkor tedd meg :D mégegyszer mondom nm erre gondoltam
2010. máj. 28. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaa, ertem, bocsi, hogy rogton ugrottam a temara, de allandoan fikaznak amiatt, hogy eszervekkel meg tudok magyarazni valamit, azt hittem, errol van szo.. Hat a leoltogatast en sem ertem, igy egyetertek veled:)
2010. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) köszi
2010. máj. 29. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Kik a szkeptikusok? Akik nem hisznek a szellemekben/természetfeletti dolgokban?
2010. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen.

persze nem az a baj hogy megtudják magyarázni "normális" dolgokkal, hanem hogy leoltják öket, vagy direkt hülyeséget írnak.

2010. jún. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!