Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez hogyan lehetséges? Nem...

Ez hogyan lehetséges? Nem értem! Bôvebben lent!

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete a egyetemre levizeltem a falat és másnap mikor mentem egyetemre ott mentem el mellette, és láttam hogy valamiféle írás rajzolodott ki belôle nem latin betükkel. Ma mikor felkeltem ugyanez az irás látszódott a szobám falán, megszagoltam és vizelet szaga volt. Egyedül lakom, és nincs háziállatom. Mi lehet ez????!!!! Többször is vizeltem le falat de ez felháborító!!! Nem álltam sem alkohol sem kábítószer hatása alatt egyik esetnél sem. Barátnôm szerint csak nagyon kimerültem. De ezt még mindig nemtudom felfogni! 23/F
2010. nov. 2. 00:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
99%

Biztos egy démon kaput nyitottál meg a varázsvizeleted segítségével, amiből hamarosan szellemek fognak kijönni :S

Ami a jeleket illeti, azok óperzsa jelek lesznek, és a halált szimbolizálják, amit te hozol a világra! Csak egyféleképpen zárhatod be ezt a kaput! Holnap pontban 13 órakor sz.rd össze az egyetem falát ott ahol levizelted, és az ujjaddal a már kirajzolódott jelre rajzolj rá egy nagy Alfát az ürülékedből!!!


Ami a szobád falán történt arra nincs magyarázat. Szerény véleményem szerint talán valami másik dimenzió is megnyílt, és igy jött létre 2 átjáró, ha igazam van, akkor a szobád falából félmeztelen jóképű vámpírok fognak kimasírozni, hogy elrabolják a tinik szüzességét!! Ezt a kaput is hasonló módon zárhatod be! Sok sikert!!

2010. nov. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Úristen! Ez most komoly???!! Mi lesz ha nem válik be amit írtál? jajjj mit tettem! szegény szûzek!
2010. nov. 2. 00:21
 3/51 anonim válasza:
81%
akaszd fel magad!:D de jót röhögtem, mostmár mehetek aludni:D
2010. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%

nos nem a műszaki egyetemre jársz...

a vizelet nitrogént tartalmaz, ami reakcióba lép az adott burkoló/építőanyaggal, így kirajzolódik a hugyod formája.


Természetesen az ilyen hugyrajzok egy hugykaput nyitnak a hugyvilágba, amin keresztül átjönnek a hugykoboldok és telehugyozzák a házadat. Egyetlen megoldás az elkergetésükre, ha max hangerőn SP-t és Justin Biebertt játszol felváltva, attól beszarnak, de legalább elmenekülnek.


Sok sikert!

2010. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam amit javasoltál! Max. hangerôn bekapcsoltam SP-t, majd Justin-t, de! ezzel csak azt értem el, hogy a falamon a folt nagyobb lett és újabb írás rajzolodott ki! Majd egy erôteljes kopogás az ajtómon az idôs szomszéd nénike jött át, hogy halkítsam le a zenét. Majd hosszas magyarázkodás után neki is megmutattam a falam. Kirohant majd rá 2 percre visszajött egy WC kefével a kezében és a falat súrolta vele közben valamit hablatyolt számomra ismeretlen nyelven. Majd abbahagyta és a folt még mindig ottvan!!! Tanácstalan Ô is. Kezdek megijedni!!!
2010. nov. 2. 00:52
 6/51 A kérdező kommentje:
Értesítenem kellene Vatikánt az esetrôl???!!! Tanácstalan vagyok!
2010. nov. 2. 00:56
 7/51 anonim ***** válasza:
81%

"levizeltem a falat"

Nem mondhatnam, hogy valami jo es dicseretre melto szokasod van pl., eleg gusztustalan, de egeszsegtelen is, s nem hiaba talaltak ki a WC-t pl. ezen is elgondolkozhatnal, hiszen az urulek az betegseghordozo is egyben.

Az elhunyt lelkek nagyon sokan elnek itt mellettunk, a fizikai sikon, s Ok ugyan latnak minket, de Mi nem.

Erre biztosan nem gondoltal, lehet hogy "valakit" lepisiltel, vagy "valaki" megunta ezt a szokasodat es most megtanitja azt, hogy hova illene, kellene menni, amikor uriteni akarsz.

Vegezz testi-lelki tisztitast, es bunbanatot, s aztan pedig elhagyod ezt a rossz tulajdonsagodat, vagy szokasodat.

Most amit megteremtettel magadnak, azt csak Te tudod megszuntetni!

2010. nov. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu kérdés. :DD
2010. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D

Ez marha jó, tetszik a humorod xD Nagy barom lehetsz, kedves kérdező :D Legnagyobb tiszteletem, hogy pont 0:00-kor tetted fel ezt a nagyszerű kérdést! :P

2010. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
te még el is hiszed amiket itt írnak?????? XDDDDD
2010. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!