Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit mondasz erre? Nem értem.

Mit mondasz erre? Nem értem.

Figyelt kérdés
Most írom le míg friss az élmény.Szóval ma reggel sokáig az ágyban voltam és csak becsuktam a szemem és feküdtem de nem aludtam el mert már 8-9 óra fele volt és csak pihentem.Aztán egyik pillanatról a másikra a bal fülemen( a jobb fülem volt a párnán) hallottam egy halk röhögést és egy kicsit mintha rosszindulatú lett volna; olyasmi mint a : hahaha. Aztán a fülemnél olyan leírhatatlan dolgot észleltem és később be is dugult a fülem.De a pláne az az egészben hogy próbáltam szólni anyának hogy anya de egyszerűen nem bírta hangot kiadni a számon mintha valami nem engedné és megmozdulni sem bírtam és mindez kb 1 perc leforgása alatt.Nem értem ez mi lehetett.. anyának is mondtam de ő nem tudott rá mit mondani.
2010. júl. 10. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aludtál, csak nem tudtál róla. Én is néha észrevétlenül elalszom ilyen helyzetekben.
2010. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor jó :) de a többi dolog amit leírtam az csak álmomban volt ezért nem tudtam megszólalni ?
2010. júl. 10. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem álmodtad még soha, hogy akárhogy is próbálkozol, nem tudsz megmozdulni? Én van, hogy a szememet sem tudom kinyitni.
2010. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt tegnap,nem bírtam megmozdulni,kiakartam nyitni a szemem,sikerült is de hirtelen vissza csukódott és akármit akartam csinálni,semmit nem tudtam,amikor kinyitottam a szemem egy hülye alakot láttam,de aztán megint vissza csukódott.Aztán sikerült megmozdulni.
2010. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
félálomban voltál
2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
69%

Feltehetőleg álmodtál... Ilyen élményem nekem is volt... Öcsémmel a bukást néztük... Én meg feküdtem az ágyon, és becsuktam a szemem... És félig aludhattam is... Mert a film ment tovább, de álom is volt, mert hirtelen Hitlerré váltam... Mintha én lennék a filmbeli ő... És mivel láttam a filmet... Egy idő után elkezdtem parázni, hogy ha az ott most meghúzza a ravaszt, akkor én is meghalok... És tudtam, hogy mi fog jönni, de nem tudtam változtatni rajta, akármennyire is akartam.l.. Mert ugye ment a film... De szerencsére öcsém zajongott felkeltem rendesen... Lehet lepontozni, meg leszólni, mert utólag én is csak nevetek az egészen, de akkor és ott Qrvára ijesztő volt...

Szerintem szenderegtél, mint anno án is...

2010. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress dolgokat alvásparalízis témakörben. Nem betegség, nem is tünet, csak jelenség. Főleg ifjúkorban gyakori, és ez a lényeges ismertetője, hogy a test alszik, a tudat érzékeli a testet, és bevegyülnek álom-elemek is.
2010. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valszeg álomparalízis.nekem is volt már.feszült,ideges,hajszolt vagy mostanában? mert attól könnyen lehet.továbbbá ha az agyad pszihésen túl van terhelve,tul sok információt kell feldolgoznia,akkor alakíthat ilyen dolgokat.
2010. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megfogadom a tanácsotokat :)
2010. júl. 10. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg valószínű, hogy álom, vagy félálom. Én egy reggel úgy emlékszem, hogy felkeltem és halottam, hogy a tesóm azt mondta anyának, hogy elviszi a telefonom, mert az övé lemerült, és szólni akartam neki, de nem bírtam megszólalni, aztán visszaaludtam. Lehet, hogy csak álom volt?
2010. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!