Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek a legkönnyebben...

Hogyan idézzek a legkönnyebben szellemet? És ha itt a szellem kérhetek tőle valamit?

Figyelt kérdés

Neten utána néztem de legtöbbhöz teljes ceremónia kell.. és nem olyat szeretnék.. valami egyszerűbb módot. Esetleg gyertyával .. vagy valami varázsige,koncentráció ilyesmire gondoltam.. de légyszi részletesen írjátok le mit hogyan kell csinálni.

És még azt szeretném,hogyha esetleg sikeres lenne az idézés,akkor megkérhetném dolgokra? Pl.egy általam nagyon utált személy ellen valamire,vagy éppen nekem hasznos dolgokra?


2011. máj. 31. 17:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!bár senki nem írta le hogyan csináljam :S szoval majd utánanézek...

kül.meg nem sz*ranám össze magam mivel már volt dolgom szellemmel.. egy ideig nem hagyott de kapcsolatba lépni nem tudtam vele..

2011. jún. 1. 15:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Tépj be és ottlesz ha nagyon akarod
2011. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt mindenki hogy egy szellemmel csak egy quji táblával lehet kommunikálni? Erre van a hangrögzítö, és a médium. - -"
2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha neked már volt szellemmel dolgod, akkor azt is tudnád, hogy lehet velük kapcsolatba lépni. Nekem nem kell hozzá semmi különleges tábla vagy gyertya vagy a fene tudja mik vannak még, csak egyszerűen jön és kész, az a nagy baj amikor esze ágában sincs elmenni.
2011. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szellemidézéshez nagy macera kell de NE CSINÁLD EGYEDÜL TAPASZTALATBÓL MONDOM!!! És a szellem nem dzsin! Ha mégis kérsz vmit tőle és teljesíti akkkor az démon nem szellem és el fog venni tőled egy számodra fontos embert cserébe! Tanácsos olyan szellemet hívni aki rokon/ismerős volt :)
2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
a szellem idézés nem túl tanácsod mester nélkül,mert nagy esély van rá,hogy nm az jön akit hivtál..
2011. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!