Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidéztem az őrangyalom?

Megidéztem az őrangyalom?

Figyelt kérdés
éppen olvasok az őrngyalokrol és én is elkeztem arra gondolni milyen lehet megidézni..egyszerre elkezdett ráni a hideg.vmilyen okból nagyon de nagyon nyugodt voltam de mintha figyeltek volna.kimentem slozira mintha be lettem volna tépve pedgin nem mert 13 vok.szal elkezdtem idézni(fogsz egy követ,megkéred h. adja bele az energiáját.)a kő a kezembe mitha égettvolna azért nem volt nagyon forró de eléégé meleg lett. és átmentem apám szobájába és mntha néztek volna engem.....segitsetek
2010. jún. 14. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a kő csak a kezedtől lett meleg amúgy

amikor kicsi voltam, én is csináltam ilyesmiket a haverjaimmal, szerintem nagyon izgi, de azért ne vigyétek túlzásba :)

2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem idéztél meg.
2010. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Ne hogy azt higye minden ember hogy mindenkinek külön örangyala van egyszer már le írtam ide hgoy kinek ki az örangyala , az öragyalt születéskor kapod a neved után minden névnek van egy örangyala, pl: a földön kb csak mondok egy számot 20 millió gergő van enek a 20 millió embernek csak 1 örangyala van.
2010. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

ez hülyeség, mindenkinek sajátja van

hogy név alapján kapjuk, az mégnagyobb hülyeség

2010. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na ennyit arról h. meg lehet idézni..am ezt egy cikkben olvastam csak ha magamrol irom jobban"megnyiltok"könnyeben lehülyéztek XD)
2010. jún. 14. 16:17
 6/12 A kérdező kommentje:
am.ha már itt tartunkk szerintem mindenkinek van.ugy mint pl apja....aki egy részeges állat és soha sem találkoztál velexd
2010. jún. 14. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
A katolikus vallás szerint mindenkinek a születésekor lesz egy őrangyala. Amilyen névre keresztelték,valamelyik arra a névre hallgató szent lesz a védőszentje. A kettő nem ugyanaz,és egyiket sem lehet megidézni és beszélgetnei vele. Imádkozni lehet hozzájuk,hogy legyenek a segítségedre.
2010. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
tényleg ennyire hülye vagy?
2010. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megint találkoztam olyannal aki nagy hülyeséget mondott. Az utólsóra gondolok. És te kedves utólsó?
2010. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utólsó vagyok mármint te hülye vagy?
2010. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!