Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ezt az Őrangyalom csinálta?

Vajon ezt az Őrangyalom csinálta?

Figyelt kérdés
Hát nagyon különös dolog történt velem csütörtökön nem tudom megmagyarázni az történt hogy ugye szerdán össze vesztek velem a barátnőim és kértem az őrangyalom segitségét reggel hogy kibéküljenek velem és aznap beszéltem velük és kibékültek de eddig mikor beszélni akartam velük meg sem halgattak nagyon különös és nagyon megköszöntem nekik mert ezt nem lehet mással magyarázni ez nem a tök véletlen cimű film volt ugyhogy nem tudom mie vélni csak az angyalokra szerintetek?
2010. máj. 29. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze a kibéküléshez, az őrangyalnak nem a kibékítés a feladata, hanem hogy megóvjon a károsodásoktól, vagy csökkentse azt. Pl érzéketlenné tesz, hogy a veszekedés hatását csökkentse, ne sérüljél meg érzelmileg.
2010. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk max 15 vagy. Az emberek összevesznek egyik percről a másikra és ugyanígy kibékülnek. Nem kell mindenben angyalokat meg csodákat látni, egyszerűen ilyen az élet.
2010. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
ő csinálta :-)
2010. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok és köszönöm a válaszokat igen múltkor apa meg anya veszekedtek és kértem az angyalok segitségét abba maradt a veszekedés sőt kibékültek utánna2 hétig nem volt veszekedés
2010. máj. 29. 17:23
 5/11 A kérdező kommentje:
még valaki légyszives irjon nagyon köszönöm
2010. máj. 29. 17:33
 6/11 anonim válasza:
Hát, amire megkéred az őrangyalodat, hidd el, teljesülni fog! :) Az őrangyalodra bármikor számíthatsz! ;-)
2010. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor megkértem és segitett???
2010. máj. 29. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha, akkor Isten segített....az őrangyalnak úgymond más a szerepköre, ezért nem is szoktunk hozzá fordulni segítségért, ő a bajtól óvhat meg bennünket esetenként, anélkül, hogy azt kérnénk. Legközelebb Istenhez imádkozz, ha valami problémád van.


Ez a vallási megközelítése a dolognak.

2010. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Buszon csak első ajtón lehet felszállni, váratlanul lelökték egymást (két részeg férfi), nekem nem lett bajom. Teljesen odalapultam a buszajtóhoz, könnyen lesodorhattak volna. Megvédett az őrangyalom. Őket senki, mert leestek az aszfaltos járdára, mentőt kellett hívni.
2010. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Isten a főnök, ő tanít téged, azzal, hogy élsz, a Őrangyalod pedig a segítőd. Egy nap te is valaki Őrangyala leszel, és másokon fogsz segíteni, ha te úgy akarod!
2010. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!