Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a kutyám látja a...

Szerintetek a kutyám látja a szellemeket?

Figyelt kérdés
ma pl ugatott egy percen keresztül, pedig nem jött semmi, biciklis vagy kocsi.
2011. jún. 9. 18:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan,egy icipicit gondolkozhatnál... A kutyáknak sokkal jobb fülük van,mint nekünk lehet,hogy messziről hallotta a kutyákat(mi nem halljuk) vagy esetleg egy messzi autót.Bármi apró neszt halhatott,az enyém is szokta ugatni a ,,semmit".Gondolj bele,ha a szellemeket is látná,akkor ennyi erővel a kiváló hallásával és halhatott volna valami különlegeset számára(nem szellem,gondolok itt most valami állatra:macska,kutya stb.)Ha ezósok,azt hiszitek mindenben csak az ezotériát kell látni,az a ti bajotok,de nekem ne jöjjetek azzal,hogy egy kutya ugat valamit,amit mi nem érzékelünk és máris szellem!
2011. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de bebizonyították hogy a kutyák a macskák és a babák látják a szellemeket!!!!!4
2011. jún. 9. 18:20
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki bizonyította be? De ennél is jobban érdekelne, hogy hogy..?:)
2011. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ez az.. :SS Csinálnak pár hamis felvételt a kutya szemszögéből oszt jól van? Ezt nem lehet bebizonyítani.. :)
2011. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A legviccesebb nem is az, hogy a kérdező szerint a kutya látja szellemeket, hanem az, hogy először megkérdezi, mi mit gondolunk erről, majd miután valaki nem ért egyet, kategorikusan kijelenti, hogy ez bizonyított tény.

Kedves kérdező, ha ennyire biztos vagy benne, miért kérdezed meg?

2011. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha meg úgy gondolod hogy 'be van bizonyítva' és azt állítod, hogy a kutyák látják a szellemeket, a kérdésednek semmi értelme, mivel te magad is 'tudod' a választ.
2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
légyszíves normális válaszokat!
2011. jún. 9. 18:43
 8/26 anonim ***** válasza:
Hogyan bizonyíthatják be,hogy a kutya látja a szellemeket? Egyetlen kutya sem tud beszélni!
2011. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ettől még nem biztos, hogy szellemet lát...
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 valakiakitnemismersz ***** válasza:
69%
Kedves kérdező! Nagyon elfogult vagy,nem semmire kellő ezotéria oldalakról kellene informálódni mert ott csak hazugságokat találsz.ki kell ábrándítsalak sem a macskák,kutyák,babák nem látják a szellemeket mert egyszerűen nincsenek.Én sok mindenben hiszek de a szellemek,űrlények az nem az a kategória.A mai technológiával nem hiszem el hogy csak ilyen homályos,elmosódott,elnézést a csúnya kifejezésért: "szar" felvételeket lehet róluk készíteni.Ha lesz egy videó ami rendes és be is mondják hogy valódi (itt a bemondást nem ezotéria oldalakra értem hanem egész világos szinten mindenhol) akkor majd beismerem tévedtem de amíg ez nem következik be addig nem fogok hinni mert a mai állás szerint nincsenek. 14/f
2011. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!