Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek igazat mondott?

Szerintetek igazat mondott?

Figyelt kérdés
Egyszer mesélte az egyik barátom, hogy mikor ment hazafelé egyszercsak látja, hogy szembejön vele egy négylábu állat. Először kutyára gyanakodott. Mikor közelebb ért hozzá látta, hogy a *kutyának* vörösen világít a szeme. Nem volt rajta szőr csak a háta közepén volt kicsit hoszabb. Nagyon megijedt tőle de azt mondta,hogy nem tudott elfutni. A *kutya* odament hozzá rávicsorgott ugatott. Meg akarta harapni de akkor már el tudott futni. Másnap mesélte el a sztorit. Azt mondta halálfélelme volt. Nem tudom higgyek e neki. Szerintetek? Nem szokott hazudozni.
2011. jún. 22. 14:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most már elköltöztek onnan. Még február végén mondta és már nem nagyon beszélek vele de majd még kérdezek tőle ha tudok vele beszélni.
2011. jún. 22. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. Oké, érdekel további infó is. Egyébként nem messze lakok Csepeltől, eléggé aggasztó ha ilyen dolgok történnek már errefelé is. Ha bármi fejlemény van akkor még írd. :)
2011. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
elég fura... hogy érti,hogy nem tudott elszaladni? mert van olyan,hogy az embernek földbe gyökerezik a lába és annyira megijedt,hogy azt se tudta mit tegyen.
2011. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
dejó... csepelen lakom.... xD Am. ha este volt, akkor betudható a sötétnek, esetleg fáradtságnak, alkoholnak hogy valamit látott. Én is láttam már hasonlót, aztán amikor jobban megnéztem, csak egy ronda kutya volt.
2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!