Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisértetek, szellemek, démonok?

Kisértetek, szellemek, démonok?

Figyelt kérdés

Tegnap elött elájultam és egy kórházban ébredtem nem tudom mi lehetett velem de ott ébredtem.Az orvos szórol szóra elmondta mi a bajom de nem értettem.Késő este engedtek haza.

Az utcán hazafelé hangokat és különös fényeket láttam.

Bár nem hiszek a szellemekben de úgy hiszem hogy valami történik velem.Hirtelen nagyon gyorsan elkezdett nőni a hajam és a körmöm.Fájnak a végtagjaim és rosszul érzem magam.Az orvos azt mondta ez normális.Bár a hangokról nem mertem beszélni neki és a haj és köröm növésről de megnyugodtam.Ezt halva mára teljesen elmultak a fájdalmaim de reggel 6:34kor mikor ki keltem az ágyambol az asztalom ketté tört(meghasad,megrepedt) és az áram az egész házban elment.És mikor a konyhába mentem föl volt rakva egy teljesen normális húsleves . Ettem is belőle de semmi bajom nem lett .Gondoltam elfelejtettem hogy ott hagytam ezért nem ijedtem meg.De amikor munkába voltam hirtelen elkezdett vérezni a hüvelyk ulyam.NEm tudom mitől lehet de aki ért ezekhez az segíthetne nekem.Az áram azóta sem jött vissza de álítólag holnapra vissza jön.


2011. júl. 4. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én ha beqrok jobban nő a borostám.
2011. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Won ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mielőtt bármiolyan lekezelő véleményetek lenne, igen ezós vagyok, de én is csak segíteni szeretnék.

Egy ilyen kérdés megválaszolásához szükséges a racionalitás, de azt se szabad túlzásba vinni. Amit itt előadtatok, az sajnos csak egy hipotézis volt, nincs alátámasztva. Én is mondhatnék csak ezós választ,de nem teszem, mert nem ez a megoldás.

Ezt nem azért mondom, mert nincs igazatok, csak nem biztos. Úgyhogy senki se haragudjon meg!


Legyetek jók!

2011. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!