Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőm a nyáron mindennap...

Picurka13 kérdése:

A barátnőm a nyáron mindennap itt van nálam és egyik nap felmentünk az emeletre és nagyon fura hangokat hallottunk és hirtelen lentről hideg fuvallat jött. Ez fura nem?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtünk amikor olyanokat hallotunk hogy valaki jön fel a lépcsőn és becsapódtak az ajtók és amikor bezártuk magunkat a fürdőbe olyan volt mintha valaki kaparászná az ajtót. Ez fura nem?Ebbe a házba mindig is voltak furcsa dolgok pl. :Kikapcsol hirtelen a Tv, elmegy az áram de csak itt, lengedeznek a virág levelei, olyan hangok mintha kinyitná valaki a kaput és ezeket nem csak én hallom hanem anyukám is. Meg még tavaly nyáron vártam a barátnőmet és egyny síkitását halottam és a kocsi fékezését de amikor kimentem nem volt ott senki. Szerintetek mi áll a háttérebén?
2011. júl. 21. 08:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
paranoid skizofrénia :)
2011. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Hány éves vagy, lány vagy?


A tiniket gyakran zaklajták az ún. kopógószellemek.


Ha van kedved dumálhatnánk erről bővebben is, érdekel a természetfeletti.


Írj privátot!

2011. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez nektek vicces, de ha itt letettek volna nektek se lenne vicces
2011. júl. 21. 10:34
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a közeledben történnek a jelenségek, akkor a poiltergeist jelenség ki van zárva. Ez sokkal inkább egy erösebb szellem lehet.
2011. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem a huzat volt! ?
2011. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
túl sok horror filmet néztek!!
2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
lakott elttetekbvki a hzban?? mvalakilakott v
2011. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok

bocsi szarakodott a gép :)

Lakott valaki előttetek a házban?

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen a dédmamám, azelött nemtudom lehet hogy valami katonák haltak meg itt régebben?
2011. júl. 21. 13:10
 10/21 A kérdező kommentje:
Húzat nem lehetett minden ajtó és ablak be volt téve
2011. júl. 21. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!