Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőm a nyáron mindennap...

Picurka13 kérdése:

A barátnőm a nyáron mindennap itt van nálam és egyik nap felmentünk az emeletre és nagyon fura hangokat hallottunk és hirtelen lentről hideg fuvallat jött. Ez fura nem?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtünk amikor olyanokat hallotunk hogy valaki jön fel a lépcsőn és becsapódtak az ajtók és amikor bezártuk magunkat a fürdőbe olyan volt mintha valaki kaparászná az ajtót. Ez fura nem?Ebbe a házba mindig is voltak furcsa dolgok pl. :Kikapcsol hirtelen a Tv, elmegy az áram de csak itt, lengedeznek a virág levelei, olyan hangok mintha kinyitná valaki a kaput és ezeket nem csak én hallom hanem anyukám is. Meg még tavaly nyáron vártam a barátnőmet és egyny síkitását halottam és a kocsi fékezését de amikor kimentem nem volt ott senki. Szerintetek mi áll a háttérebén?
2011. júl. 21. 08:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

fékezés meg sikoly...

lehet h elütöttek vkit a házatok előtt

aki régen ott vagy a szomszédban lakott

2011. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Killgun ***** válasza:
Igen ez egy kopogó szellem lehet...Engem is zaklattak...Csak engem nem ijesztenek meg...Ami kb midnen entitásnál bejön:Tértisztítás...Mindíg ezt ajánlom :') Én is így szabadultam meg tőle...
2011. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudod te egyáltalán mi az a kopogó szellem? - -"
2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Én abszolút hiszek neked,és azt is megértem,hogy nem találod viccesnek.Velem is történnek ilyesmik,de szerencsére egyre ritkábban.Véleményem szerint a szellemek azokat "zaklatják",akik hisznek bennük.Lehet,hogy valamit közölni akarnak,de az is lehet,hogy csak túl élénk a fantáziám.
2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a sikitás az is lehet hogy elütöttek egy macskát de vigyázz hátha egy cukrosbácsi lesz a tettes
2011. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Won ***** válasza:

Itt valószínűleg egy közepes erejű enttásról lehet szó. Nekem is volt pár hasonló esetem. Abszolút, a tértisztítás segíthet, ha nem, akkor meg van más megoldás is.


Won

2011. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Nem vagyok szkeptikus, ezt előre leszögezem. Azonban nem kell félned szerintem, mert a legtöbb "jelenség" reális (megmagyarázható). Az kettő dolog keltette fel az érdeklődésem: az egyik a kaparászó hangok, bár ez is megmagyarázható a szomszédok zörejével, vagy egy kisebb állat tevékenykedésével. A másik pedig az autó lefékezése a sikollyal. Ha ez valódi, paranormális, akkor lehet, hogy így akarja számodra kivetíteni a szellem (ha erről van szó), hogy hogyan halt meg?

Tisztelettel:GH

2011. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Paranoid skizofrénia, erre utal a pozitív családi anamnézis is. Keress fel egy pszichiátert, napi 2-4 mg risperidon segíthet.
2011. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Lehet hogy csak a szél nyikorgott és amikor felmentetek akko fújt még egyet!!!!!!!De lehet szellem is és az nem tud bántani!!!!!!!Komolyan!!!!!!!!!
2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem egy olyan házba volt ahol laktak már elötte is? mert akkor lehet h szellemként viszaköltöztek és olyan mintha ott laknánaak mászkálnak vezetnek stb.
2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!