Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek hogyan tudhatnám...

Szerintetek hogyan tudhatnám meg, hogy vannak-e szellemek a házban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szellemidézést csinálni, meg ilyeneket, mert tudom, hogy veszélyes.

Egyszerűen csak tudni szeretném, hogy vannak-e szellemek a házban...Ennyi


Köszönöm a válaszokat! :)


(Komolytalan, rossz indulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi!!!)


2011. júl. 25. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

a szellemek mindenhol vannak én így gondolom.


Ha volt már olyan érzésed, hogy a hideg keresztül ment a testeden akkor nagy valószínűséggel keresztül ment rajtad egy.


Nálunk pl úgy jelentkeznek, hogy a mágneses konyhaszekrény ajtaja kinyílik majd becsukódik, a padló recseg mintha valaki járkálna rajta.

2011. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nézd én érzékeny vagyok az ilyesmire, így csak annyit tudok mondani, hogyha lennének szellemek, akkor éreznéd a jelenlétüket, ha nincsenek, akkor minden bizonnyal nyugodtan alszol.

Ha nem vagy érzékeny, akkor ha van szellem ha nincs, úgyis képtelen vagy érzékelni őket.

Én most olyan helyen lakom, ahol nincs egy sem. Viszont laktam olyan helyen, ahol minden éjjel egy rémálom vol.t

Ha te nem érzed amúgy sem őket, akkor nincs értelme vizsgálni, hogy ott vannak-e.

2011. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Persze van más megoldás is.

én még egyiket sem próbáltam ki,de kettőt is ismerek.

1.rakj ki kamerát vagy hangrögzítőt minél több helységbe.

2.rakj egy serpenyőbe homokot,simítsd el teljesen simára és amikor nem vagy otthon tedd a földre.ha van szellem lesz biztos rajta változás.egyik i8smerősömnek valami karmo9lásszerűségek lettek rajta.

2011. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
utolsó,csak az a kérdés,hogy akkor mit keresel ebben a témában?ennyire unatkozol?
2011. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak idegesít, hogy ennyien hisznek ilyen baromságokban.
2011. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A karmolásos sztoritól most jól összeszar-tam magam, így estefelé.


Szerintem vannak szellemek, de jobban jársz, ha nem találkozol velük.

2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

még egészen kisgyermek voltam, amikor egy sziu varázslótól kaptam egy száznapos holdkeltét, amit aztán éjfélkor, fekete macskát a hónom alá szorítva, akasztott ember keresztútjánál háromszor meg kellett forgatni a fejem felett- na, azóta egy deka szellem sincs a környékemen...

nem tudom, hogy neked van- e sziu varázsló ismerősöd, de fekete macskát biztosan tudsz szerezni, ha nincs kéznél száznapos holdkelte, akkor elég a macska is. ha azt háromszor megforgatod a fejed fölött, akkor tuti, hogy messzire el fognak kerülni a szellemek.

2011. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19:42-vel értek egyet. Csak én úgy csinálnám, hogy kamera helyett fényképezögép, és ezzel, meg a hangrögzítövel minimum este felé, körbepásztáznám a házat. Ha pedig bátor vagy, a hangrögzítövel ki is kérdezheted az entitást. Ennél a módszernél a készüléket le kell tenni valahova, mert a kezed mozgásátol sok háttér zaj keletkezhet. Valamint meg kell kérni az entitást, hogy minél közelebb beszéljen a készülékhez, és minél hangosabban. Ezt csináld egy héten keresztül. Ha semmi, akkor a ház nagy valószínüséggel tiszta.
2011. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
de kérdező, a szellemidézés, a démon idézés, meg az angyal idézés nem veszélyes, mert nem lehetséges megcsinálni, mivel nincs se angyal se démon se szellem :D
2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel, hogy ez az egész egy oltári nagy hülyeség?! Szellemek nem léteznek! Akinek van egy kis józan esze, az belátja, hogy nincsenek szellemek.
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!