Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek hogyan tudhatnám...

Szerintetek hogyan tudhatnám meg, hogy vannak-e szellemek a házban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szellemidézést csinálni, meg ilyeneket, mert tudom, hogy veszélyes.

Egyszerűen csak tudni szeretném, hogy vannak-e szellemek a házban...Ennyi


Köszönöm a válaszokat! :)


(Komolytalan, rossz indulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi!!!)


2011. júl. 25. 19:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Valahol egy másik kérdésben azt olvastam, hogy ha fényképezőgéppel zargatom, vagy hangfelvevővel, akkor feldühítem... Akkor ez nem így van?
2011. júl. 25. 21:53
 12/21 anonim ***** válasza:
nem tudod feldühíteni, mert nem létezik!!!!
2011. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha rosszindulatú entitás, megvan az esélye. De pontosan miket tapasztalsz?
2011. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tapasztalok hála Istennek semmit, csak sok kérdést olvastam és foglalkoztat a dolog.
2011. júl. 25. 22:11
 15/21 anonim ***** válasza:

van szellem ez tuti biztos, aki pedig nem hisz benne és még nem tapasztalt ilyen jelenséget az maradjon csöndbe és örüljön.


Egy poharas idézésen, a szellem ismert engem, mérges voltam rá, hogy miért épp velem akar társalogni, ott akartam hagyni ezt az egészet és a pohár az asztalon iszonyat gyorsan elkezdet pörögni majd a mellkasomnak repült. Nem mertem felállni, majd kérleltük hogy menjen el és az mondta a kis papír betűk segítségével, hogy majd akkor megy el ha ő úgy gondolja.


Nem szabad a szellemekkel szórakozni, mert soha nem lehet tudni, hogy miféle az aki előbújik.

2011. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A házban nem hiszem. De azt ne feledjük, hogy mindannyiunkban van egy szellem, amiről sok ember nem vesz tudomást. ;) ( Nem vagyok vallásos :D )
2011. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
5/16-osnak ez nem baromság:ha nincs szellem nincs lélek,HA NINCS SZELLEM NINCS LELKED,gondold meg jól!!!!(ha nincs lélek nincs szellem és DÉMON és nincsenek emberek!!!!)
2012. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szellemidézést én sem ajánlok,mert tényleg veszélyes!

De több módszer is van.

Mondjuk éjjel állítsd hangrögzítőre a telefonod,vagy amid van,és reggelre nézd meg.

Vagy:Kamerázz éjjel,és ha látsz valamit a kamerán,akkor lehetséges,hogy szellem van a házban...

De szoktak olyat is csinálni,hogy lisztet raknak az ajtó elé,vagy valahova ahova akarod,és ha reggelre lesz benne valami,mondjuk lábnyom,akkor szellem van nálad.

És még van egy amit ismerek:Mondjuk egy székre raksz egy selyempapírt és ha az reggelre összegyűrődik,akkor lehet,hogy szellem volt.

Meg ha te saját magad tapasztalod ezeket a dolgokat,akkor még valószínűbb,hogy szellem van nálad!

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ha van hangfelvevőd akkor tedd le valahova és kérdezt hogy ki ő és hogy mit szeretne.Ha válaszolnak akkor van,de nehogy morgós hamng legyen,mert akkor tünés onnan,mert előfordul hogy démon.
2014. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Elnézést 16-s csak elírtam a számot.
2014. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!