Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisz itt valaki a "varázslénye...

RaksashaGirl kérdése:

Hisz itt valaki a "varázslényekben"?

Figyelt kérdés

Értem itt a sárkányt, pegazust, cerberust, démonokat-angyalokat, tündéreket és a többit.. :D

Én úgy vagyok vele, hogy amíg nem bizonyítják be 100%-ra hogy nem léteznek, addig hiszek bennük.. :P Az ufókkal is ugyanígy vagyok, bár ez szinte 100% hogy nem vagyunk egyedül :D


2011. júl. 26. 00:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Talán ebben a pillanatban is egy kis láthatatlan manó lebeg a vállad felett, és veled együtt olvassa a választ, amit most gépelek be neked.

Ha nem hiszed, akkor bizonyítsd be, hogy nincs ott (:

2011. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek bennük. Én is egy hatalmas troll vagyok. Probléma? :DDD
2011. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sukii válasza:
Én hiszek...:3 Tényleg nincs semmi bizonyíték arra, hogy nincsenek. És én valahogy megnyugtatónak érzem, hogy hiszek bennük...
2011. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szóval akkor a hupikék törpökben is hiszel elvégre azok nem létére sincs bizonyíték, és én nem hiszek bennük. De hinni akarok(drámai hangsúly, x-aktás zene). Bár az ufókban hiszek, de nem hiszem, hogy valaha is látok egyet.
2011. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Angyalokban, démonokban hiszek, de nem úgy ahogy a biblia azonosítja öket, hogy a sátán, meg isten szolgái... Az ufókban, és a szellemekben is hiszek. De ezek a sárkányok, tündérek, cerberusok, meg mi az anyám tyúkjában már nem.
2011. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hülyeséget hiszel. Ahhoz, hogy 100%-ra be lehessen bizonyítani valamiről, hogy nem létezik, vagy olyan fizikai törvényeket kell találni, amik minden körülmény között működik, és kizárja az adott dolog létjogosultságát, vagy pedig az egész világmindenséget mindenestül át kéne kutatni, és minden helyről megmutatni, hogy ott sincs. Ez macerás, és nem is kifizetődő.

Marad a bizonyítás terhének elve, avagy ha hiszel valamiben, akkor neked kell bizonyítékot adnod rá, hogy létezik. Ez a legésszerűbb eljárás.

2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak: nem hiszek bennük, mert túlságosan látszik rajtuk, hogy emberi mesék kitalációi (: Esetleg valaminek a félreértelmezése. De természetesen ha bebizonyosodik, hogy mégis léteznek, majd meggondolom magam.
2011. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Amúgy a sárkányokra én azért gondolok, mert sok olyan hely van még, ahova ember nem jutott még el ( a Földön), és nem hiszem hogy tényleg az lenne minden céluk hogy felégessék a falvakat.. Vagy pl a tündéreket első pillantásra lepkének vagy szitakötőnek is nézhetné egy figyelmetlen szempár.. :D
2011. júl. 26. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:

A sárkányok szerintem kihaltak régen. De nekem van bizonyítékom is, hogy léteznek tündérek...(fotóm nincs)

Volt egy szeder fánk a kertben és leszedtem róla egy szedret és szépen alá raktam vagy 3 levél alá. Kb. 10 percet vártam vissza mentem láttam a levél ugyan úgy maradt de alá néztem...és eltűnt a szeder...ha madár lett volna akkor szétszedi és nem cicozk vele, hogy úgy maradjon ahogy volt...

2011. júl. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sárkányok minden népcsoportban, minden területen megtalálhatóak a mitológiai történelemben. Ennyit erről, ha valamire lehet mondani, hogy valósági alapja van, akkor ez az. De amúgy minden így keletkezett. Ha pl vesszük az unicorn-okat, KI a faszom találna ki ilyen marhaságot? Miért?

Minden fiktív nyugszik egy alapon, amit a valóságból szedtek össze.

2011. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!