Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisz itt valaki a "varázslénye...

RaksashaGirl kérdése:

Hisz itt valaki a "varázslényekben"?

Figyelt kérdés

Értem itt a sárkányt, pegazust, cerberust, démonokat-angyalokat, tündéreket és a többit.. :D

Én úgy vagyok vele, hogy amíg nem bizonyítják be 100%-ra hogy nem léteznek, addig hiszek bennük.. :P Az ufókkal is ugyanígy vagyok, bár ez szinte 100% hogy nem vagyunk egyedül :D


2011. júl. 26. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen élettelen senkiknek meg, akik jönnek majd a szokásos "nyomorék vagy4544!" szövegeikkel; Takarodj haza a kertbe azt szánkózz anyád fején.
2011. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem értem miért vagy ennyire kiakadva. Ha én lennék az az élettelen senki, amit szerintem jól gondolok, akkor remélem tudod hogy csak egy drága középiskolás kis csajszi vagyok, aki a napjait nem a plázák divatboltjaiban, vagy pedig a "plázapics@h barinői"-vel tengeti, körmöt lakkozva, szoliban, vagy műkörmösnél.. Egyszerűen csak érdekel a téma. A kriptidek, a mágia világa, a fantasy, ezek engem mind nagyon érdekelnek. Mániám a természet és a többi.. És köszi a jótanácsot, holnap kilátogatok a kertbe rajzolni, vagy éppen ruhát tervezni, mert az legalább egy értelmes elfoglaltság, nem úgy mint neked, akinek egyetlen öröme, hogy másokat oltogasson... Bocsika. Tehát az élettelen senkiről ennyit. Amit leírtál, te pont azt tetted. Nem véletlenül mondják hogy mindenki magából indul ki kedves válaszoló.. :)

Amúgy gondolom most ideges leszel, és jelented a kérdést, ahogy szoktátok, mert ez a legjobb muri. Kitiltatni a normális embereket a GYK-ról. Egyszer ezt már elsütötték a magadfajták. Azután rá két napra ismét.. Mert nektek ez a vicces.. De elmagyarázhatná valaki hogy miért.

Amúgy a többieknek köszönöm a válaszokat. :) A tündéres sztori nagyon szép, és remélem a kis lakót is megpillantod egyszer, legyen akár madárka vagy éppen egy tündér! :)

2011. júl. 27. 21:56
 13/19 A kérdező kommentje:

Hoppá.. Bocsánat előző. :D Az ötödik átolvasásra vettem észre hogy nem stimmel valami a szöveggel amit írtál.. A fenébe is. xD Szegény barátnőm nagyon leszívta az agyam, már az olvasás sem megy.. Melléolvastam amit írtál, tényleg bocsi.. :)

"Az ilyen élettelen senkik meg majd jönnek majd a szokásos "nyomorék vagy4544!" szövegeikkel; Takarodj haza a kertbe azt szánkózz anyád fején."

Esküszöm ezt olvastam.. Tényleg nagyon-nagyon-nagyon bocsi.. Csak tudod már én is teljes harckészültségben járok fel ide, mert tudom milyen emberek vannak itt.. :S

Tényleg nagyon sajnálom! Ne vedd komolyan amit az előbb írtam.. >_>

2011. júl. 27. 22:00
 14/19 anonim ***** válasza:

Tanulj meg olvasni, drága kérdező. A 2. "válaszom"a jövőbeli leszólóknak szólt.


De azért jót röhögtem a regényen, amit írtál nekem. Ha normálisan vetted volna a fáradtságot nem röhögtetted volna ki magad két kib*szotthosszú bekezdéseddel és nem neveznél annak, aminek én neveztem a jövőbeli marháimat. Mindenesetre gratulálok

2011. júl. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Úgy jártam mint te.

Nem olvastam el a 2. hozzászólásod. Ne vedd figyelembe, amit az előbb írtam. xddd.

2011. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem kvittek is vagyunk :D
2011. júl. 28. 20:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Látom elvagytok :D


De kérdező, még mindig tartod magad ehhez a "minden létezik, amíg nem bizonyítják, hogy nem"-című téves logikához? És csak a tündéreknél vagy az élet minden területén?

2011. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem téves, szerintem egész jó logika. :D Amúgy végülis nem mindben, csak pl földönkívüliek, akár a tündérek, szirének (a tengernek elég nagy része felfedezetlen még.. Ki tudja?), apróbb mitikus lények.. A sárkányokban nem mondanám igazán hogy ténylegesen hiszek, mert a legtöbbjük lenne elég nagy hogy észrevegyék. Viszont valamiylen szinten mégis vannak bennem kételyek afelől hogy nem léteznek, mert az ember még a földet sem fedezte fel igazán..
2011. júl. 28. 22:35
 19/19 anonim ***** válasza:

Nos, akkor van egy rossz hírem. Egész véletlenül van egy kiképzett tündehadseregem sárkányokkal, orkokkal meg mindennel, sőt még egy űrhajóm is, beépített klingonnal, aki csinálja nekem a pirítóst. Namármost jövő hét szerdán megtámadunk téged, követelve az életed és minden anyagi javadat, majd kapsz egy olyan kis tütüszoknyát és te fogod csinálni nekem a pirítóst. Mivel nem tudod bebizonyítani 100%-ra, hogy nem rendelkezem eme dolgokkal (márpedig TE biztos nem fogod tudni), ezért azt kell feltételezned hogy vannak. Ha meg vannak, akkor igencsak valós a fenyegetés. Valamit találj ki, ha meg akarsz menekülni. Addigis kis pici mitikus lényeket kértem meg, hogy kémkedjenek utánad és lessék ki, mikor nem vagy otthon.

Remélem így már érthető a probléma.

2011. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!