Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez miért lehetett? (Kérdésed...

Ez miért lehetett? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Egy pár perccel ezelőtt a macskám bejött a szobámba, benézett az ágy alá, morgott egyet (!!:D) és kiment?

Mi lehet/lehetett az ágyam alatt?


2011. júl. 26. 23:45
 1/10 A kérdező kommentje:
kiment.* -?
2011. júl. 26. 23:46
 2/10 merci93 válasza:
egy mumus! de lehet hogy éhes a macska:)
2011. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...nekem is van egy macskám (az előző válaszolnak megy) és mikor éhes akkor nem azt csinálja, hanem nyávog és piszkál...*-*"

Lehet, hogy csak oda nézett, nem látott semmi különöst és kiment...nekem is szokott csak úgy nyávogni, meg brümözzni...(van amikor bebeszéli magának, hogy üldözöm és menekül előlem meg brümözik nekem...)!

Szimpla egybeesés...:D

2011. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezö, nem akarlak megijeszteni, de egy egér van a házadban...
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Szerintem csak egyszerűen érzett valami szagot az ágy alatt, esetleg unatkozott, vagy bármi más. Ez természetesnek tűnik. Persze fennáll a lehetősége, hogy valóban szellem (de ez csak 3%) de akkor nem ment volna ki egyből. A lényeg, hogy semmiképp sem kell félned, semmi sincs az ágyad alatt (talán valami ételmaradék)!

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. júl. 27. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
szellemkutató jézusom hát te hülye vagy... megfagyaszt a válaszod te low.. tiszta 404 2 -.-
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Kedves utolsó: ezt már sokan mondták. Ahelyett, hogy választ adnék, nézd meg ezt a kérdést, és a válaszaimat: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len.. .

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 roydix válasza:
De tényleg olyan, mint 404. amúgy vele mi lett?
2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskád épp arra gondolt hogy "hova a f@szba tettem a kislabdát?!" benézett az ágy alá és azt mondta "MRRRR" vagyis hogy "hát nem ide b@szki".
2011. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!