Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Miért van? (kérdés...

Mi ez? Miért van? (kérdés rövid magy. Hosszu -. -")

Figyelt kérdés
arra lettem figyelmes hogy a hangszóróm ki be kapcsol amikor nincs is bedugvaez kb. 4 hónapja volt és ez megismétlődött 2 hetente pontban 22.22kor lécci norm. kommentek!!!
2011. júl. 28. 20:13
1 2
 11/13 Killgun ***** válasza:
Úgy,hogy minden ki van húzva?xD Egyébként valami entitás...A szeretet k*rvára nem pusztítja el xD De minek pusztítanál el egy békés lényt?Emberek....:')
2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tibroda ***** válasza:
A telefon és a kamera érzékeli azt amit az emberi szem nem lát azzal próbált.:D küld el a email címemre ha valamit segíthetek szellem szakértő vagyok.
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cuccster ***** válasza:
Szellem szakértő bazzki :) Már ilyen is van? Ha jól lehet vele keresni én is kitanulom :) Vagy mondjuk kutyapszichológus leszek.. az se kutya :)
2011. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!