Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A médium - Lisa Williams?...

A médium - Lisa Williams? Vélemények?

Figyelt kérdés
ha ez a sorozat nincs megjátszva (márpedig sztem tuti nincs) akkor én hiszem h van élet a halál után. ti láttátok már a műsort? a fem3-on megy, érdemes megnézni. vélemény a műsorról?
2011. aug. 1. 00:17
1 2 3
 21/30 Tom Benko ***** válasza:
Won: Mi alapján állítod, hogy léteznek igazi médiumok?
2011. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
tom, ezt élvezed? XD úgyse tudja elmondani és nem is fogja, mert ő is csak saját meggyőződése alapján gondolja így.
2011. aug. 8. 10:13
 23/30 Tom Benko ***** válasza:
Igen. Próbálok némi szkepticizmust ültetni a fejekbe. Néha sikerül.
2011. aug. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
én se hiszek el mindent, sőt sok dologban szkeptikus vagyok és mindig az ésszerű magyarázatokat keresem, de pl lisa-ban nem vok szkeptikus, de sok "méduimban" ja
2011. aug. 10. 12:37
 25/30 Tom Benko ***** válasza:
Pedig lisával kapcsolatban is nyugodtan lehetsz szkeptikus. Sőt, mindennel.
2011. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Won ***** válasza:
56%

És te mi alapján gondolod, hogy nincsenek. Azt hiszem nem tudsz döntő bizonytékot benyújtani, így marad a hit. :D


Won

2011. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Tom Benko ***** válasza:
Még jobban is meg lehet rendezni...
2011. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Tom Benko ***** válasza:

Won:

Ha nem tudod bizonyítani, akkor szükségtelen feltételeznünk. A nemlétet nem bizonyítom, mert a bizonyíték hiánya tökéletesen elegendő ehhez.

2011. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
az hogy nem tudod bizonyítani hogy van az nem jelenti azt hogy be is bizonyítottad hogy nincs :D pl sötét anya! arra sicns semmien bizonyíték csak feltételezés, és bocs h megint ez ta hasonlatot hozom fel.
2011. aug. 14. 10:46
 30/30 Tom Benko ***** válasza:
Ismét mondom: a létezést kell bizonyítani. Ha nem lehet, akkor akkor nem létezőként kezelhetjük. A sötét anyag egyelőre hipotézis, mostanság keresik a létezése bizonyítékait. Ha nem találnak, vagy lesz jobb elmélet, akkor elvetik. Ennyi. Ugyanígy vetik a szellemek, ET-k, istenek és egyebek létét is. Amint valaki korrektül tudja valamelyik létét bizonyítani, azonnal létezőként kezelik őket.
2011. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!