Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A médium - Lisa Williams?...

A médium - Lisa Williams? Vélemények?

Figyelt kérdés
ha ez a sorozat nincs megjátszva (márpedig sztem tuti nincs) akkor én hiszem h van élet a halál után. ti láttátok már a műsort? a fem3-on megy, érdemes megnézni. vélemény a műsorról?
2011. aug. 1. 00:17
1 2 3
 11/30 Tom Benko ***** válasza:
10%

08-01 05:10-nek: Amíg valaminek a létezését nem tudod bizonyítani, addig nem tekinthetem létezőnek. Szóval hajrá, tessék bizonyítani a szellemek létét!

Kérdező: És meddig van élet a halál után? Illetve hova kerülnek a halottak, ha utána élnek még?

2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
és mégis nekem ezt honnan kéne tudnom? nem haltam még meg, így nem tudom, de én biztosra veszem hogy nem tűnünk el örökre és tovább él a lelkünk, és hogy bizonyítsuk be egy olyan dolog létezését amit nem lehet a jelenlegi technológiával kimutatni? ez most olyan hogy mondják hogy van sötét anyag, mégsem tudják (MÉG!) bizonyítani
2011. aug. 2. 18:02
 13/30 Tom Benko ***** válasza:

A sötét anyag egyelőre csak hipotézis, azonban bizonyos rendellenességeket igen jól magyaráz. Egyelőre bizonyításra vár. Azonban egyelőre alternatív hipotézis sincsen.

Ettől viszont még a halál utáni lét nincs bizonyítva, még megerősítve sem. Tessék bizonyítani, ha állítod, hogy létezik. Ha biztosra veszed, hogy tovább élünk, akkor azt valami alapján mondod, ebből már legalább egy sejtés kijöhet, ami pedig már vizsgálható. Egyelőre ilyen nincs.

2011. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
én nem azt mondtam hogy bizonyítható, sőt épp az ellenkezőjét, és azt meg végképp nem fogom bizonygatni hogy miért és miben hiszek! én hiszek benne te nem és kész
2011. aug. 4. 09:17
 15/30 Tom Benko ***** válasza:
Akkor másképpen fogalmazok: Mi alapján hiszed el a halál utáni létet?
2011. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
csupán mások tapasztalataira alapozok, olyanokra amit lehet hogy naivan de elhiszek, és jó érzés hinni nekem hogy nem halok meg örökre, de én ezt nem mondom senkinek hogy márpedig biztos így van, én csak ezt hiszem.
2011. aug. 4. 17:26
 17/30 Tom Benko ***** válasza:
Hm Akkor érezd jól magad, nem akarlak megfosztani tőle.
2011. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Won ***** válasza:

Az eredeti kérdésre visszatérve: El kell fogadnunk, hogy léteznek igazi médiumok is. Nekem nem tisztem meghatározni, hogy a fent enlített személy csaló-e. Amíg létezik egyy igazi médium, addig megél akárhány csaló is.


Won

2011. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem tiszted meghatározni, de a véleményed nyugodtan leírhatod hogy szerinted az-e vagy sem :)
2011. aug. 7. 17:07
 20/30 Won ***** válasza:
Nem szeretném, mert még Őt nem láttam. Most csak általánosságban beszélek.
2011. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!