Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet az az égen? :OO

Mi lehet az az égen? :OO

Figyelt kérdés

Mindig amikor kb fél 12 körül kimegyek a teraszra mindig látok olyan valamit ami hasonlít a csillagra. de naracssárgásabb,nagyobb is.. Mindig ugyanott van. Van mikor elhalványodik,vagy eltűnik.. Utána előjön újra..

Láttam már máshol is az égen...

szüleimnek mondtam már.. nem hisznek nekem..

talán UFO?


2011. aug. 10. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim válasza:
Tudod ha van felhő amit nemlátsz akkor eltűnhet emellet van 2 holdja mi eltakarhatja, illetve más tényezők is... JA ÉS AZ UFÓÓÓÓ AZ ELTŰNIK ÉS ELŐJÖN ???
2011. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. nem tippelhettem másra.csilag nem lehet.repülő és a Mars sem..

csillaghoz képest túl nagy.a repülőhöz képest túl lassan megy és nem villog. a mars sem lehet mert eltűnik és előjön megint.. újra és újra.

te mire tippelnél?

2011. aug. 10. 23:49
 13/62 anonim válasza:

[link]


tessék kis felhők, emelyek elég kicsik ahhoz hogy ekkora foltot takarjanak ki hogy ne tűnjön felhőnek...

2011. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Emberek ezt így nem tudom megmagyarázni.De ha látnátok biztos nem viccelődnétek:)
2011. aug. 10. 23:52
 15/62 anonim válasza:
Ha ufo lenne, akkor már nem mérték volna be a radarok? Vagy a NASA aki folyamatosan figyeli mitörténik?
2011. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
Valamelyik bolygó lesz, és azért tűnik el néha, mert elhúz előtte egy felhő. (Egyébként a Szaturnuszra tippelek, de ebben nem vagyok biztos.)
2011. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló én is erre gondoltam,hogy a radarok és más kütyük bemérték volna.

de nekem akkor is nagyon furcsa ... :)

2011. aug. 10. 23:53
 18/62 anonim válasza:
És ők nem kezdeményeznének egy kommunikációt?:D mert aki utazik több ezer fényévet az tuti nem csak jön és megy !!!!
2011. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim válasza:
Lehet aszterodida is :d most hétvégén fogunk beleérni ebbe a nemistudommilyen övezetbe, és lesz a csillaghullás :D lehet hogy egy nagyobb darab repked valamerre, és mekvilágítja a nap :D NA még egy magyarázat :D
2011. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Ebben is igazad van:)

de a föld vízszintesen forog. akkor miért felfelé megy az a "valami"?

2011. aug. 10. 23:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!