Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet az az égen? :OO

Mi lehet az az égen? :OO

Figyelt kérdés

Mindig amikor kb fél 12 körül kimegyek a teraszra mindig látok olyan valamit ami hasonlít a csillagra. de naracssárgásabb,nagyobb is.. Mindig ugyanott van. Van mikor elhalványodik,vagy eltűnik.. Utána előjön újra..

Láttam már máshol is az égen...

szüleimnek mondtam már.. nem hisznek nekem..

talán UFO?


2011. aug. 10. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 GYermek válasza:
Mi az ott fent? Egy madar, NEM egy repulo, nem egy furulya..... amit ha megfujsz feher szukk jon belole...
2011. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
hogy az a valami mért halványodik el,és mért tűnik újra elő,az konkrétan a légnyomástól,légmozgástól is függ...vagy elé kerül kis fátyolfelhő,de tudom,most erre azt fogod írni,h MINDIG TISZTA AZ ÉG,nincs felhő...lehet,a Vénuszt látod,én is szoktam és az olyan,mint amit te leírtál!kicsi vagy még,este ne az eget bámuld,mert ilyenek vonják majd el a figyelmed a tanulásról:).amúgy meg,nem minden Ufo,ami fénylik...:)
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!