Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet az az égen? :OO

Mi lehet az az égen? :OO

Figyelt kérdés

Mindig amikor kb fél 12 körül kimegyek a teraszra mindig látok olyan valamit ami hasonlít a csillagra. de naracssárgásabb,nagyobb is.. Mindig ugyanott van. Van mikor elhalványodik,vagy eltűnik.. Utána előjön újra..

Láttam már máshol is az égen...

szüleimnek mondtam már.. nem hisznek nekem..

talán UFO?


2011. aug. 10. 23:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Most is ott van,ugyanúgy mint tegnap:)
2011. aug. 12. 00:52
 52/62 anonim válasza:
én is szoktam látni ilyen csillagokat
2011. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
én ugyan ilyet láttam most... ugyan ebben az időpontban... de az mozgott, olyan gyorsasággal mint egy repülő... és egymás után 5 ment el...fogalmam sincs hogy mik lehettek.
2011. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim válasza:
Kérdező nem gondolod hogy talán egy bolygó vagy egy csillag ragyog olyan fényesen.?
2011. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim válasza:

és kb repülő gyorsasággal mozog?!

nem hinném:D

2011. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:

Na én vagyok az aki multkor oylan sokat írt!

Ami olyan gyorsasággal megy mint egy repülő, és olyan fényes mint egy csillag az repülő, csak reflektorral megy.

[link]


A szárnyak belébőíveinél van, a törzstől 1,2-2m távolságba, ritkán szokták használni, de nemtudom mire.

2011. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim válasza:
Illetve le fel szállásnál persze hogy használják, de a levegőben is szokták, azok azok a csillagok amik repülőgép gyorsasággal mennek :D
2011. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
de 5 egymás után?! ugyan abba az irányba?! és tök közel egymáshoz?! egyébként meg ha az tényleg a reflektor lett volna akkor nem láttuk volna a villogást is?!
2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim válasza:

Légifolyosón simán mehet 5 egymás után klömböző magasságabn :D A reflektor nem villog, folyamatosan világít, és ez az ereős fény elnyomja a villogást :D olyankor a villogás csak oldalról látható :D

a reflektor fénye kb 2000-2500 wattos- míg azoké a villogóké kb 750-900 watt :D

2011. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 Dollars ***** válasza:
Nem olvastam végig mindent,de a TV-ben is bemondták,hogy most aug.-szept. hónapban nagyon közel lesz a Mars a bolygónkhoz.Nézz utána neten! Az Ufo-nak elipszis pályája van,ha látsz körülötte olyat és netán több is van belőle,és V alakban állnak,akkor gyanus,mert én ilyet láttam
2011. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!