Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a fekete szemuek...

Mit gondoltok a fekete szemuekrol?

Figyelt kérdés
Léccives norm. válaszokat!!!
2011. aug. 12. 11:31
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Haggyál má most vagyok 12 xDDDD Nem fuvezek mert nem akarom le gyilkolni magam :DDD
2011. aug. 12. 12:22
 12/50 anonim ***** válasza:
11%

FÉLEK TŐLÜK!


Egyszer láttam egyet. Hiányzott a fehér rész a szemében, és be akart jönni a lakásba. Nem engedtem, és ekkor elkezdte mondogatni h nincs nála fegyver, ne féljek, és csak akkor jöhet be ha hívom. Érdekes hogy mielőtt kopogott volna, erős nyugtalanságot éreztem. De amikor kopogott (nem olyan normálisan, hanem kopp....kopp....kopp) akkor vmiért azt éreztem, hogy nem kéne kinyitni, inkább elbújni, és eltorlaszolni az ajtót. Körülbelül 12 éves lehettem. 15 éves koromban meg láttam párszor a kertben. (Budán lakunk, egy dombon) valami érdekeset művelt, de nem mertem odanézni. Egy hétig volt ott, kábé délután 6 körül jelent meg. Utána sokáig nem mertem kimenni.

2011. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Igen eros nyugtalanságot éreztél??


Ez azért van mert negativ ki sugárzása van vagy csak szokatlan ez az embernek és féltél!!!


De hogyha megint látnál egy ilyen NE ENGEDD BE!

2011. aug. 12. 12:39
 14/50 anonim ***** válasza:
Ja és a ruhája olyan 16. századinak tűnt. Elég furcsán is beszélt. Elég furcsán viselkedett.
2011. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
hoppá, ez "elég" szót megdupláztam... hopsz
2011. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
hát,a koromat is hozzászámolva kb olyan volt mint ha hozzád bekopogott volna egy zöld kétfejű tigris (amúgy kicsit elszámoltam magam, 10 éves körül lehettem és a szüleim épp nem voltak otthon. Ők nem látták ezt a lényt)
2011. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
:D de én mindenkinek hiszek ezekben :D
2011. aug. 12. 12:54
 18/50 anonim ***** válasza:
Ezt a legendát valami kínai rajzfilmből szedték. A valóságalapja is ennyi. :) Egyébként ismerek olyat, akinek olyan sötét a szeme, hogy csak ha nagyon megfigyeljük, akkor látszik a pupillája. Határozottan nem földönkívüli. :D
2011. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim válasza:
de fehér része van, nem? -.-"
2011. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
de én nem láttam olyan embert, vagy kontaktlencsét, amelyik teljesen fekete, és nincs szeme fehérje
2011. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!