Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok a fekete szemuek...

Mit gondoltok a fekete szemuekrol?

Figyelt kérdés
Léccives norm. válaszokat!!!
2011. aug. 12. 11:31
1 2 3 4 5
 21/50 KMartin4 ***** válasza:
Elárulná valaki, hogy miért ne engedjük be a fekete szeműeket?
2011. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Ami(k)ről most beszélünk, azoknál van szemfehérje, csak a pupillája meg a retinájuk teljesen fekete. Ha beengeded őket senki sem tudja mi lesz, mivel arról még nincs feljegyzés. Ha nem engeded be őket idegesek lesznek, és lehet azonnal eltűnnek, lehet, hogy egy ideig nem mennek el.
2011. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
*nem retina hanem írisz
2011. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
17%

Amit én láttam annak teljesen fekete volt a szeme, egy deka fehér rész se volt.De azt a mondatot hogy "Nincs fegyverem" azt úgy mondta mint ha azt mondaná: "Nincs szükségem fegyverre"


Szóval a józan paraszti eszemmel inkább nem engedném be őket a ti helyetekben sem...

2011. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 Won ***** válasza:
38%
A félelem és a probléma elöli menekülés nem vezet sehová.
2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:11


Miért engednénk be? Az utcai árusokat és Jehova tanúit sem engedjük be. Legalábbis én nem. De még a szomszédokat sem, akikkel nem vagyok jóban. Egy vadidegent meg pláne nem. Tökmindegy, hogy milyen a szeme. :D

2011. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe valami hogy lehet hogy ezek a lények tudnak beszélni???


Ha urlények lennének akkor csak földönkivuliul kéne tudi beszélniuk nem???

2011. aug. 12. 17:55
 28/50 anonim ***** válasza:
Tudnak beszélni, de nem jöhetnek be addig a ház(unk)ba amíg nem invitáljuk őket. Olvassátok el az egyik fentebb linkelt oldalon le van írva minden.
2011. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%
És amiket az egyik itteni válaszoló postolgat, azok ahogy vannak arról az oldalról vannak leszedve (kicsit talán átalakítva) vagyis innen: [link]
2011. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

15:26:

"De azt a mondatot hogy "Nincs fegyverem" azt úgy mondta mint ha azt mondaná: "Nincs szükségem fegyverre""

Csak véletlen, hogy az imént linkelt honlapon lévő cikkben szóról-szóra megtalálható ez a mondat? Legközelebb légy körültekintőbb, mert ezt a kamut bebuktad :)

2011. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!